Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

+9
~Vampirella#
twilight
edward_qolik
BeLLs_dyq_éd*
beLLa**eCe
bella-ed17
BittersweeT
çakma bella
KübraCullen
13 posters

Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık

KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Doğum tarihi : 17/05/94
    İş/Hobiler : ♥Edward Cullen♥
    Lakap : Mrs. Cullen

Konu İkonu Geri: Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık

Mesaj tarafından KübraCullen Ptsi Mayıs 18, 2009 9:08 pm

2. sini mi yazdmmm xD
    ben 13. blmü yaziyormm....
    2. bölümü eklerm bu hafta bi ara...
    ben eklemesemde zeynebe ekletirmmm
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Doğum tarihi : 12/08/95
    İş/Hobiler : öğrenci
    Lakap : çakma xD

Mesaj tarafından çakma bella Salı Mayıs 19, 2009 1:40 am

haha!
    kübra ben de mi açsam senaryomu burada?? xD
    BittersweeT
    BittersweeT
    Administrator_Kurucu
    Administrator_Kurucu

Koç Maymun

Doğum tarihi : 10/04/92
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : Hilary

Mesaj tarafından BittersweeT Salı Mayıs 19, 2009 11:49 pm

tamam bekliyoruz ozamn Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık - Sayfa 2 42755
    beLLa**eCe
    beLLa**eCe
    Yeni Üye _ seviye 1
    Yeni Üye   _ seviye 1

Mesaj tarafından beLLa**eCe Çarş. Mayıs 20, 2009 3:58 pm

1. böLüm gerçekten cok güzeL eLLerine sağLık başarıLarının devamını diLerim [amma kLasik oLdu]
    saoL canım =))
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Perş. Mayıs 21, 2009 2:24 am

ac zeynep ac....
    ehh ekliicem simdi bi tane...
    ece(adin ece dimi) sagol cnm...
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Perş. Mayıs 21, 2009 2:28 am

2. Bölüm (Edward)

„Edward...“ Ismimi sayikliyordu... Bu gece kacinciydi? Ama bu benim hosuma gidiyordu. Beni görüyordu demek rüyasinda. Ne kadar güzel bir duygumus bu hic bilmiyordum. Hic yasamamistim insan iken.
    „Edward...“ Sadece bir fisildamaydi ve sadece Alicele ben duyabiliyorduk bunu. Alice ön tarafa gecmis Charlieyle konusmaya calisiyordu. Charlie'yi ayakta tutmayi. Bella benim yanimda arka koltuklarda uyuyordu. Kiyamamistim onu uyandirmayi. Daha yeni dalmisti uykuya ve uyandirmak cok acimasiz geliyordu. Charlie Bellayi uyandirmama sebebimi anlamamisti. O Bellayi bütün gece uyumus saniyordu. Uyandirmaya calistiginda Bella'dan yanit alamadi.
    „Charlie, sen nereye tatil yapmaya gidiyorsun?“ Cadim. Alice elinden geleni yapiyordum ama Charlie gözlerini zor acik tutuyordu.
    „Charlie? Istersen ben kullanabilirim.“
    „Iyi olur Alice. Gercekten kendimi zor tutyorum.“ Nerdeyse hic bir ses cikmiyordu Charlie'nin agizindan. Vampir olmasaydik duyamayacaktik belki. Yada Bella uyumasaydi. Kalbi cok hizli atiyordu ben yaninda oldugumda. Belki her zaman hizli atiyordu ama ben bilmiyordum. Gerci Alice'in düsüncelerine göre gercekten sadece benleyken atiyordu Bella'nin kalbi bu kadar hizli.
    Charlie arabayi yol kenarina cekmisti ve simdi Alicele yer degisiyordu. Gözlerim kapali olmasa belki beni kullandiracakti. Bellayla bu kadar yakin olmami hic sevmiyordu. Nispet olsun diye bir öpücük kondurdum Bella'nin o yumusak saclarina. Susamistim ve kokusu bogazimi yakiyordu. Ama buna dayanabilirdim. Yani ben öyle saniyordum. Dayanmak zorundayadim. Bellama bir sey olursa yasayamazdim. Birde benim yüzümden bir sey olursa... Düsünmek bile istemiyordum...
    „Edward...“ Kalbi daha hizli atmaya basliyordu. Sesi daha sesli cikiyordu. Korkuyordu galiba. Kabus görüyordu. Yoksa uyaniyormuydu? Kafam karismisti. Bella'yi uykusunda hic böyle görmemistim. Cok merak ediyordum acaba su an ne görüyordu?
    „Edward, Edward, Edward...“ Gittikce sesleniyordu ve bu beni korkutmaya baslamisti. Uyandirmaya calisiyordum simdi hafifce.
    „Bella, sevgilim uyan canim kabus görüyorsun.“ Charlie derin bir uykuya dalmisti sansimiza. Alicede endiseleniyordu simdi.
    „Alice, ne zaman?“
    „On saniye icerisinde kalkacak.“ O on saniye cok uzun geliyordu ama bana.
    Terler icinde uyanmisti. Aslinda bagiracakti ama ben elimle kapatmistim agizini.
    „Bella, sakin ol. Gecti. Sadece bir kabus gördün canim.“
    „Edward?“
    „Burdayim birtanem. Gecti.“
    „Edward cok korktum!“
    „Ne gördün?“ Alicede katiliyordu konusmamiza. Ama Bella cevap vermiyordu. Neden acaba? Ne görmüstü?
    „Tamam Bella. Sen sakinles. Bize rüyani anlatmak zorunda degilsin.“ Yavasliyordu biraz kalp atisi. Normaline inmiyordu, yani insanlar icin olan normaline. Benimle oldugu zamanin normaline düsmüstü simdi. Sikica sariyordu o sicacik yumusak kollariyla beni. Sanki ben gidecekmisim gibi.
    „Daha ne kadar kaldi?“ Uzun bir süre sonra Bellanin agizindan cikan ilk cümleydi bu.
    „Yarim saat sonra havaalanindayiz sevgilim.“
    „Hmm...“ Ve Bella yine susmustu. Cok merak ediyordum ne düsündügünü ama su anin bunu sormak icin iyi bir vakit olmadigini biliyordum.

Varmistik artik havaalanina. Charlie biraz gelmisti kendine. Bella'nin gözleri uykusuz oldugunu belli ediyordu. Ayrilma zamani gelmisti. Bellayi birakmak istemiyordum ama aslinda. Cok uzun bir tatil olacakti bu benim ve Bella icin. Nasil dayanacaktim onu görmemeye? Onun kokusunu, bogazimi ne kadar yaksada, icime cekememeye? Nasil dayanacaktim onun kirmizi oldugunu görmemeye? Bilmiyordum. Belki gizli pesinden giderdim. Uzaktan seyrederdim onu biraz. Ama sanki o düsünceleri okuyormus gibi cevabini verdi hemen:
    „Her gün seni Esme yada digerlerinden birisinin telefonundan ariyacagim. Pesimden gelme fikrini gerceklestirmeyesin diye.“
    „Ama...“ Bu sefer ben olmustum igtiraz etmek isteyen.
    „Amasi yok Edward. Sen ailenle gidiyorsun tatile.“
    „Ucak birazdan kalkacak. Bella gitmen lazim.“ Cadim. Tekrar karisiyordu bizim konusmamiza. Bella babasina veda etmeye gitti.
    „Alice?“ Yok birsey Edward. Tatil boyunca hic tehlikede olmayacak.
    „Tesekkür ederim.“
    „Ney icin?“
    „Bellaya bu kadar iyi bir arkadas oldugun icin.“
    „Bellayi seviyorum Edward. Bunu senin icin yapmiyorum ki.“
    „Biliyorum, ama yinede tesekkür ederim.“ Alice cevap verecekti ama Bellayla Charlie geliyorlardi.
    „Ayrilik vakti geldi Bella. Görüsürüz. Her gün telefonlasacagiz. Alis-veris yapmadanda sakin dönme geri. Öldürürüm seni!“ Gülerek sariliyordu Alice Bellaya.
    „Bella.“ Nasil ayrilacaktim? Bana cekiyordum onu, sikica tutuyordum. Gimemesi icin ne yapabilirdim?
    „Seni seviyorum.“ Sadece fisildiyordu.
    „Bende seni.“ Kulagina söylemistim Charlie duymasin diye. Bir öpücük kondurdu yanagima ve kurtardi bir sekinde kendini benden. Uzaklasiyordu. Gidiyordu ve ben hic bir sey yapamiyordum. Bu beni kahrediyordu. Ve sonunda gözlerimin önünden tamamen kayboldu.

Tatilin bitmesine bir hafta kala...

Melegim gelecekti. Bir kac dakika sonra kollarimin icine alacaktim onu. Saracaktim tüm vücüdunu bir daha birakmamak üzere. Gecen aylar nasil gecti anlamamistim. O kadar zordu ki pesinden gitmemek, onu birakmak, tehlike icine sokmak... O kadar zordu ki onu görmemek, kokusunu icime cekememek... Ava daha yani gitmistik, su an susamiyordum. Bella su an tehlikede degildi. Ama birazdan geri gelecekti. Az kalmisti. Bunu hissediyordum. Atmayan kalbim sanki tekrar atmaya basliyacakti.
    „30 saniye kaldi Edward. Biraz sabirli ol.“ Alicede gelmisti benimle Bellayi karsilamaya.
    Bir anda birisi bagriyor sandim. O kadar sesliydi ki bu düsünce. Bagriyordu o 'ses'. BELLA, SENI SEVIYORUM! Kimdi bu? Ve niye benim Bellamin yaninda geliyordu. Alice niye görmemisti. Bellanin tek basina gelecegini söylemisti. Ve bu kisinin aklinda niye Bellamin resmi vardi. Konusuyorlardi. Bellam onu taniyordu. Onunla gülüyordu. Kimdi bu? BELLA, SANA ASIGIM! Bagiriyordu gercekten bu 'ses.' Ve ben kendimi tutamayacaktim. Kim bu gözle bakabilirdi Bellama? Kim? Kim onu benden baska sevebilirdi? Ve o an fark etmistim. Ben o kisi kim olursa olsun öldürecektim. Bunu kimse durduramazdi.
    „Edward n'oldu?“ Alice birseyler görmüs olmaliydi, kollarimdan sikica tutyordu. Bizim burayi terk edisimizi görüyordu. Nasil yani? Benim o yaratigi öldürmemi neden görmemisti? Hic bir sey anlamiyordum. Bir an durakladim. Alice o kisinin Bellayla gelecegini neden görmemisti? O kisiyi nasil parcalara ayiracagimi neden görmemisti. Nasil bir yaratikti o kisi? Nasil?
    Kapilar acildi. Bella kosarak bana geldi, bana sarildi ve arkasinda öldürmeye karar verdigim o kisi cikti birden ve oda Bella gibi emin adimlarla bize dogru geliyordu...
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Paz Mayıs 24, 2009 7:41 pm

HAYIRR!! ya kübra yaa!! ben bu bölümün sonunu hiç mi hiç sevmiyorum!!
    gıcık!! geldi işte yaaa!! zuzu sen hızlı hızlı ekle de df'de kaldığımız yerrden sonrasını ben acaippp merak ediyorum yaaa!!
    seçosee zuzumm!!
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Ptsi Mayıs 25, 2009 12:37 am

yok cnm olmazzz
    Daha bi satir yazmadm ben onaa
    Ama belki benm grubum var
    Caktirmadan oraya ekleriimm
    2 senaryo birden yuruturumm
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella C.tesi Mayıs 30, 2009 10:46 pm

KübraCullen demiş ki:yok cnm olmazzz
    Daha bi satir yazmadm ben onaa
    Ama belki benm grubum var
    Caktirmadan oraya ekleriimm
    2 senaryo birden yuruturumm

zuzu ben kurdum zati ya seni sevenler grubunu Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık - Sayfa 2 769485
    ben ordakilerin hepsine de attım zati öm, yakalanmayalım da xD
    ama olsun sen yine de ekle hızlı hızlı Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık - Sayfa 2 769485
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Paz Mayıs 31, 2009 10:56 pm

yakalanmayalim valla
    BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Perş. Haz. 04, 2009 6:45 pm

waaayyyy yaaa süpersin cnm harika yhaaaa çok güzel yazmşn çok merak ettimmm sanki twilight okuyomuşm qibiiiii xD süper !!!
    dewammmmm dewam dewammm !!
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen C.tesi Haz. 06, 2009 11:52 pm

devami gelri yakinda...
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Paz Haz. 14, 2009 8:50 pm

kübra, sen eklemezsen bek eklicem Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık - Sayfa 2 769485
    şaka şaka ekler miyim hiç??
    tamam belki devamını acaippp merak ettiğimden ekleme girişiminde bulunabilirim ama...
    yok yok eklemem zuzummmm!!!
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Salı Haz. 16, 2009 12:08 am

yok yaa zeynep ekle istiyosan...
    bak napalim...
    1 hafta icindeben eklemezsem sen ekle...
    tmm?
    nasilsa dfden bulursun bölümleri...
    neyyse daha yorum yoksa bölüm ekliicem
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Salı Haz. 16, 2009 12:38 am

ekle ekle!! Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık - Sayfa 2 769485
    BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Salı Haz. 16, 2009 5:42 pm

hadi eklee Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık - Sayfa 2 453800
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Çarş. Haz. 17, 2009 1:35 am

iyi o zman 3. bölüm...

3. Bölüm (Alice)

Kimdi o? Bella'nin yanindaki kimdi? Neden görememistim ben onu? Ne oluyordu bana? Bella birden sariliyordu bana. Bende özlemistim onu. Ama su an aklimda baska seyler vardi.
    „Bella?“ Tanimadigim yeni bir sesti bu. Kimdi bu? Edward niye öyle bakiyordu ona? Kollarindan tutuyordum tekrar. Ona birsey yapacagindan korkuyordum.
    „Ahh, Josh. Özür dilerim. Seni unutmusum. Edward, Alice bu Josh. Aslen burayilmis ama sonra ailesiyle tasinmislar. Birtek büyük annesi ve büyük babasi kalmislar. Josh'da bundan sonra bizim okulda okuyacak.“ Josh. Demek Josh'du adi. Edwardin cok sessiz hirladigini duyuyordum. Bella'nin bunu duymasi imkansizdi. Belki Edward bile fark etmemisti hirladigini. Bella'nin kalbi o kadar cabuk ve sesli atiyordu ki...
    „Merhaba, ben Josh Parker.“ Elini uzatiyordu önce bana cömert bir sekilde. Tam elimi uzatacakken Edward biraz daha hizli davrandi benden.
    „Memnun oldum. Bende Edward. Bella'nin erkek arkadasi.“ Ne arada kurtarmisti kendini benden? Bella'dan? Sikiyordu bayagi Josh'un elini. Ben Josh'un yüzünde biraz aci görecegimi tahmin ediyordum. - Tahmin ediyordum. Ilk kez su an kullaniyordum bu cümleyi. Ne garipti. Canim sikilmaya baslamisti bu konuda. Neden Göremiyordum onu? - Josh'un yüzünde aci yoktu, sanki biraz sasirmis gibiydi. Edward'in onun düsüncelerini okudugundan emindim. Ne oluyordu? Böyle kör olmayi ilk defa yasiyordum vampirlik hayatimda.
    „Bende.“ Sonunda cevap verebildi Josh. Sesi biraz öncesine göre daha kisikti. Fisildiyor gibiydi ama Bella duymus olmaliydi.
    „Buda Alice.“ Bir seyler yapmam gerekiyordu.
    „Memnun oldum.“ Sonunda bende cikarabildim dudaklarimdan bu kelimeleri.
    Uzun bir süre kimse bir sey söylemedi. Gergindi ortam ve Bella'da bunu hissetmis olmasi gerekiyordu.
    „E Josh? Yok mu büyük annen?“ Gerginligi azaltmaya calisiyordu. Edward o kadar gergin duruyordu ki. Kollari Bella'yi birakmiyor, ama gözlerinide Josh'un üzerinden ayirmiyordu. Josh Bella'ya cevap vermek yerine bakiniyordu etrafina. Bizim biraz ilerimizde bayan Parker el salliyordu bize dogru.
    „Ordalarmis. Ben gitsem iyi olacak. Fazla bekletmiyeyim onlari. Görüsürüz Bella. Iyi günler.“ Son sözleri bizeydi. Ama Edward bir sey duyuyor olmaliydi ki, hirliyordu sadece ona.
    Geldigi gibi emin adimlarla gidiyordu Josh ailesinin yanina. Daha dayanamiyacaktim. Ne oldugunu bilmem gerekiyordu.
    „Edward...?“ Sorumu bitirmeden cevapliyordu:
    „Sonra Alice.“
    „Peki.“ Anlamistim, Bella'nin bunu bilmemesi iyi olacakti. Onun icin susuyordum.
    „E Bella, neler aldin bakalim?“ Bella konu'nun degistiginden rahatlamisti biraz. Kalbi daha hafif atiyordu.
    „Cok güzel seyler aldim. Sana bir sürü hediye.“ Bella'nin alis-veris yapmis olmasi bile dikkatimi cekmiyordu su an. Sadece bir
    „Mhhmm...“ cikartabiliyordum. Bella bundan yalnis anlam cikartiyordu.
    „Ama tabii ki sen hediyelerimi gördün.“ Kendimi toparlamam gerekiyordu.
    „Evet, Bella. Cok güzeller, cok tesekkür ederim.“ Normal ses tonuma dönmüstüm.
    „Hadi gidelim artik.“ Edward'da biraz rahatlamisti.
    „Evet gidelim. Evimi özledim.“ Edward artik neredeyse eskisine dönmüstü.
    „Sen Forks'u mu özledin?“
    „Evet, ne var bunda?“ Benide rahatlatiyorlardi bu konusmalariyla Edward. Onlarin kücük atismalarini cok özlemistim bunu fark ediyordum.
    Arabaya giderken Bella sordu o yasak soruyu.
    „Josh'dan neden hoslanmiyorsun Edward?“ Edward cevap vermek yerine susmayi tercih etti. Ama Bella rahat birakmiyordu. Kararliydi bir cevap alacakti.
    „Edward?“ Biraz düsündü Edward cevap vermeden önce. Sonra sakin bir ses tonuyla yalan söyledi Bellaya.
    „Düsünceleri ... pek hos degildi.“
    „Ne düsünüyordu ki?“ Bende merak ediyordum bunu. Ama Edward'in yalan söyleyecegini biliyordum.
    „Bella, bunu sana söylemek pek dogru olmaz.“ Yalan söylemek istmeiyordu anlasilan.
    „Iyi, peki.“ Ikimizde sasirmistik. Bella vazgecmisti. Bu kez önce ben davranmistim.
    „Bella, senin basina tas mi düstü?“
    „ Ne oldu ki?“
    „Senin dik kafaligin kaybolmus.“
    „Haa. Josh söy-“ Ama sözünü biteremeden Edward baslamisti hirlamaya ve Bella'yi üzecegini anlamistim.
    „Edward...?“
    „Bella, onunla daha görüsmeni istemiyorum.“
    „Kiminle?“
    „Bella, kimin hakkinda konustugumu biliyorsun.“
    „Hayir.“ Artik ben karismaya karar vermistim. Edward arabayi kullaniyordu ve su an cok sinirliydi.
    „Bella, bencede Edward hakli. Bu Josh'da benim göremedigim ama hissettigim birseyler var.“
    „Nasil yani? Sen Josh'u göremiyor musun?“ Su an cok dikkatli olmamiz gerekiyordu. Yalnis birsey söyledigimiz anda Bella'yi kayip edebilirdik. Josh'a yakindi, bu gözlerinden anlasiliyordu.
    „Hayir, Bella. Onu göremiyorum ve senin geleceginide. Bunun nedenini ögrenene kadar lütfen bizi dinle.“
    Bir anda gelecek degisti. Bella yoktu. Bizde Forks'da degildik. Ilk kez görüyordum burayi. Birileri geliyordu. Kimsi bunlar? Simdi tanimistim onlari. Volturi ailesi geliyordu.
    Tekrar degisti gelecek. Bellayla Edward'i gürüyordum. Edward Bella'yi kollarina almis kosuyordu. Ama Bella kendini kurtarmaya calisiyordu sanki.
    Hic bir sey göremiyordum. Kimsenin gelecegini göremiyordum ve bu beni cok korkutuyordu.
    „Alice? Edward ne oldu? Alice ne gördü? Ya neler oluyor? Lütfen banada söylermisiniz?“ Bella su an burdaydi, bizim yanimizda, ama tehlikeden uzak miydi? Güvende miydi? Bilmiyordum. Ilk defa kullaniyordum bu kelimeyi. Degisik bir duyguydu ve ben bu duyguyu hic begenmemistim. Edward'da benim gibi nefes almiyordu su an. Alamiyordu.
    „Ne demek oluyor bu Alice?“
    „Bilmiyorum Edward. Su an hic bir sey bilmiyorum. Bunu sende biliyorsun.“
    Edward yolumuzu degistiriyordu. Aslinda nerdeyse gelmistik Bella'nin evine. Hemen geri dönüyordu.
    „Edward nereye gidiyoruz?“
    „Bize. Alice sende bir seyler görmeye calis.“
    „Tamam.“
    Kafamdaki her seyi kapatmaya calisiyordum. Hic bir seyi algilamiyordum. Ama ne kadar denesemde hic bir sey yoktu. Her sey bembeyaz di. Angela, Mike ve Jessica'nin geleceklerini bile görmeye calisiyordum. Hic bir sey yoktu ama. Kimse'nin gelecegi yoktu. Sanki her kez ölmüstü ve onun yüzünden bir sey göremiyordum.
    Birden o beyaz perde düstü. Her sey görünüyordu. Normaldi her sey sanki. Bella mevzun oluyordu. Hic bir sey anlamiyordum. Ve tekrar geliyordu o beyaz perde. Tekrar hic birsey göremiyordum.
    „Alice.“ Gerceye geri döndüm ismimi duyunca.
    „Geldik. Hadi. Konusmamiz gerek.“
    Icerde herkez bizi bekliyordu. Jasperim anlamisti herhalde bizim gergin oldugumuzu. Bir rahatlama geldi birden. Rahattim. Takmiyordum artik göremedigimi. Büyük yemek masasina oturuyorduk. Edward kollarina Bella'yi almis yürüyordu. Anlamistim. Karar vermisti. Bize Josh'un düsüncelerini söyleyecekti. Cok merak ediyordum. Belki o düsünceler bir aciklama verebilirdi bir sey göremememin.
    „Biraz önce Bella'yi havaalanindan aldigimizda yaninda birisi vardi...“ Edward baslamisti konusmaya.
    „Josh.“ Bella Edward'in sözünü kesmisti.
    „Annemlerin Jacksonville deki komuslari.“ Edward devam ediyordu konusmaya.
    „Ve ben geldiginde düsüncelerini okudum. Bagiriyordu resmen. Sasirmistik Alicele onu görünce. Alice Bella'nin yaninda birisinin olacagini görmemisti. Neyse süsüncelerini okuyunca sasirdim. Böyle bir seyin olabilecegini bilmiyordum. Josh...“ Gerek yoktu aslinda, ama Edward derin bir nefes aliyordu. „Josh yari insan, yari vampir.“
    Ve hepimiz saskin bir sekilde bakiyorduk Edward'in yüzüne. Hepimiz bu duydugumuzu islemeye calisiyorduk. Uzun süre sessizdi oda. Bellan'nin kalpatis ve nefes almasindan baska hic bir sey duyurmuyordu. Ve yine o bozmustu bu sessizligi.
    „Hayir. Hayir, yalan söylüyorsun!“ Ne oluyordu? Bella neden böyle davraniyordu?
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Paz Haz. 21, 2009 3:17 am

wauwww!!!
    zuzu bu bölümleri 23. okuyuşum oldu Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık - Sayfa 2 769485
    ciddiyim 23 defa okudum bölümleri Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık - Sayfa 2 42755
    eh ama napiim güzel yazıosun!!
    ama ben sana hala kızgınım kübra Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık - Sayfa 2 7292
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Paz Haz. 21, 2009 11:27 pm

oha kuzum valla mi...
    o kadar begendiini bilmiyodum valla...
    yaa ayyy....
    ben sana hemewncecik güzel bi bölüm yaziim o zamannn
    edward_qolik
    edward_qolik
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Terazi Maymun

Doğum tarihi : 20/10/92
    İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
    Lakap : chocolate monsteredddd xD

Mesaj tarafından edward_qolik Salı Haz. 23, 2009 6:04 pm

affeder seni zuzusuu
    twilight
    twilight
    Yeni Üye _ seviye 1
    Yeni Üye   _ seviye 1

Mesaj tarafından twilight Ptsi Tem. 13, 2009 5:10 pm

Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık - Sayfa 2 570576 ÇOK GÜZEL BNCE DEWM ETMELİSİN Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık - Sayfa 2 570576 Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık - Sayfa 2 453800
    edward_qolik
    edward_qolik
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Terazi Maymun

Mesaj tarafından edward_qolik Paz Tem. 19, 2009 11:51 pm

kesinlikleee
    ~Vampirella#
    ~Vampirella#
    Yeni Üye _ seviye 1
    Yeni Üye   _ seviye 1

Lakap : Vampirella

Mesaj tarafından ~Vampirella# Ptsi Tem. 27, 2009 10:52 pm

Kuzummm bölüm süpermiş ya Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık - Sayfa 2 42755
    En kısa zamanda yb yi bekliyorum
    edward_qolik
    edward_qolik
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Terazi Maymun

Mesaj tarafından edward_qolik Ptsi Tem. 27, 2009 11:04 pm

em çok hoşuma giden 2. bölüm olduu harikasın çoq qüsel yazmışsın
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Paz Ağus. 09, 2009 11:08 pm

arkadaşlar, kübra yerine yb'yi size ben eklicem Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık - Sayfa 2 422799

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 1:01 pm