Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

+9
~Vampirella#
twilight
edward_qolik
BeLLs_dyq_éd*
beLLa**eCe
bella-ed17
BittersweeT
çakma bella
KübraCullen
13 posters

Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık

KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Doğum tarihi : 17/05/94
    İş/Hobiler : ♥Edward Cullen♥
    Lakap : Mrs. Cullen

Konu İkonu Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık

Mesaj tarafından KübraCullen C.tesi Nis. 25, 2009 2:19 am

Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık

1. Baslik Tanitim:
    Masal gibi bir hikaye,
    Ask dolu bir hikaye,
    Tehlikeyi bir ask,
    Ama gercek bir ask,
    Sevgidolu bir hayat,
    Ama bu hayat
    yasanmaya deger mi?...

Karakterler:

(Isa)Bella Marie Swan(sonra Cullen):
    17 yasinda, sakar ama iyi bir kiz. Phoenix'ten Forks'a tasindi ve orada hayatinin aski Edward'i buldu. Ama Edward bir vampir ve Bella'nin bir insan kalmasi icin elinden geleni yapiyor.

Edward Anthony Masen Cullen:
    17 yasinda, yakisikli bir vampir. Cullen ailesine Carlisle'dan sonra giren ilk kisi. Bella'da aradigini bilmedigi aski buldu. Ve bu askinin kalbi atmasi icin elinden geleni yapiyor. Bella haricinde herkesin düsüncülerini okuyabiliyor. (Vampir olmadan önce ölmek üzereydi ve Calisle onu kurtardi.)

Katlynn „Kate“ & April Masen:
    17 yasinda cok güzel birer vampirler. Ikizlerimiz ingiltere'de oturuyorlardi, ama Alice'in daveti ve Josh'dan duyduklari icin Forks'a tasinmayi karar verdiler. April istedigi her hangi bir kisiyi kendine asik edebiliyor ve Katlynn gözlerinin icine baktigi bir kimsenin düsüncelerini kontrol edebiliyor. Ama bu ikizlerimiz'in bir özelligi daha var. Ikinci bir yetenekleri daha var. Ikiside bir seyi gercekten isterlerse, bu istedikleri gerceklesiyor.
    (Senaryoya 12. Bölümde katiliyorlar)

Josh Parker:
    17 yasinda, yakisikli bir yari-insan, yari-vampir. Aslinda Jacksonville'de oturuyor. Ama Bella yaz tatilinde annesini ziyatere gelince Bella'ya asik oldu ve onun pesinden Forks'a, babannesi ve dedesinin yaninda geldi. Bella onu yakin bir arkadas olarak görüyor.

Alice Cullen:
    17(?) yasinda, seker ve moda hastasi bir vampir. Cullen ailesine Jasper ile en son katildi. Bella'nin en yakin arkadasi ve Edward'in en sevdigi kardesi. Gelecegi görebiliyor ve bu yeneyiyle Bella'nin bir vampir olacagini gördü. (Vampir kendisini seven ve korumak isteyen bir vampir sayesinde oldu.)

Dr. Carlisle Cullen:
    23 yasinda, iyi bir vampir. Forks'un hastanesinde calisiyor. Bunu sadece kan kokusunu nesedeyse hic almadigi icin yapabiliyor. Ve bu yeneneyiylede Cullen ailesi yaratabildi. Esme ile evli ve mutlu. (Bir baska vampirin saldirisindan sonra bir vampire dönüstü.)

Emmett Cullen:
    18(?) yasinda, sevecen ve iyi bir vampir. Rosalie ile beraber ve cok mutlu. Komediyen bir tipi var. (Vampir olmadan önce bir ayi saldirisina ugradi ve Rosalie onu kurtardi ama Carlisle isirdi.)

Esme Cullen:
    26 yasinda, sevecen bir vampir. Edward'dan sonra aileye katilan ilk kisi. (Intahara kalkisti ve Carlisle onu ölümden kurtardi.)

Rosalie Hale:
    18 yasinda cok güzel bir vampir. Bella ile aralari pek iyi degil. (Tecavüze ugradi ve Carlisle onu Edward'in hayat arkadasi olmasi icin isirdi.)

Jasper Hale:
    18 yasinda. Rose'in ikizi gibi gösteriliyor. (Insan ve vampirlerin duygulari ile oynayabiliyor.)

Charlie Swan:
    Bella'nin babasi. Forks'ta polis sefi.

Renée Dwyer:
    Bella'nin annesi. Kocasi Phil ile Jacksonville'de oturuyor.

Jacob Black:
    Aile dostu ve ayni anda sekil degistiren varlik.

Billy Black:
    Jake'in babasi. Charlie'nin en yakin arkadasi.

Seth Clearwaters:
    Sekil degistiren varlik ve Edwardin yakin bir arkadasi.

Angela Weber:
    Bella'nin okuldan iyi bir arkadasi.

Jessica Stanley:
    Bellayi gizlice kiskanan bir arkadasi.

Mike Newton:
    Bella'dan hoslanan bir arkadas.

Ben Cheney:
    Angela'nin erkek arkadasi.

KübraCullen tarafindan onaylanmistir.

En son KübraCullen tarafından Paz Ağus. 23, 2009 8:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Doğum tarihi : 12/08/95
    İş/Hobiler : öğrenci
    Lakap : çakma xD

Konu İkonu Geri: Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık

Mesaj tarafından çakma bella C.tesi Nis. 25, 2009 2:23 am

canım başlıın hayırlı olsun bitanem!!
    umarım bol yorumlu, bol beğenenli bi başlık olur
    ve elbette başka senaristlere de örnek olur!!!

yaa ama şimdi sen 1. bölümden başlıyacaksın dimi ='(
    olsun bekliyeceğiz artık xD
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen C.tesi Nis. 25, 2009 2:25 am

çakma bella demiş ki:canım başlıın hayırlı olsun bitanem!!
    umarım bol yorumlu, bol beğenenli bi başlık olur
    ve elbette başka senaristlere de örnek olur!!!

yaa ama şimdi sen 1. bölümden başlıyacaksın dimi ='(
    olsun bekliyeceğiz artık xD

artik isine gelirse cnmm...
    ins bol yorumlu olur...
    burdada bu basligi bu kadar blmle kapiicam diye bisi yok...
    icimden geldigi zamn ekliicem blmlerii
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella C.tesi Nis. 25, 2009 2:30 am

ohhh!!
    sevindim valla xD
    ama eminim ki bol yorumlu olur canım
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella C.tesi Nis. 25, 2009 3:53 am

ilk bölüm ne zaman geliyor yaa??
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen C.tesi Nis. 25, 2009 4:47 am

2-3 güne kadar cnm...
    ben saliya kadar yokum gibide kuzm
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella C.tesi Nis. 25, 2009 4:23 pm

KübraCullen demiş ki:2-3 güne kadar cnm...
    ben saliya kadar yokum gibide kuzm

hayırr!!!!!! Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 135269
    olamazzzz....
    yaa kübraaa nasıl salı gününe kadar yoksun yaaa???? Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 7292

En son çakma bella tarafından Paz Nis. 26, 2009 5:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    BittersweeT
    BittersweeT
    Administrator_Kurucu
    Administrator_Kurucu

Koç Maymun

Doğum tarihi : 10/04/92
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : Hilary

Mesaj tarafından BittersweeT C.tesi Nis. 25, 2009 5:25 pm

başlığın hayırlı olsun kübra Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 42755Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 42755
    vet inş bol yorumlu olur Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 42755 ben yeni gördüm o yuzden geç yazdım..
    ilginç ve güzel bir hikaye olcak gibi Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 63762
    ikizlere bayıldım
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella C.tesi Nis. 25, 2009 5:50 pm

BittersweeT demiş ki:başlığın hayırlı olsun kübra Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 42755Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 42755
    vet inş bol yorumlu olur Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 42755 ben yeni gördüm o yuzden geç yazdım..
    ilginç ve güzel bir hikaye olcak gibi Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 63762
    ikizlere bayıldım
    ben sevmiyorum onları
    ne kadar fazla kız o kadar rakip Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 63762
    BittersweeT
    BittersweeT
    Administrator_Kurucu
    Administrator_Kurucu

Koç Maymun

Mesaj tarafından BittersweeT C.tesi Nis. 25, 2009 7:01 pm

Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 63762 doğru
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Ptsi Nis. 27, 2009 10:58 pm

kübra ne zaman ilk bölüm????
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Ptsi Nis. 27, 2009 11:07 pm

simdi geliyo cnm bu msjdan sonraa
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Ptsi Nis. 27, 2009 11:11 pm

1.Bölüm (Bella)

Forks normalinin tersine göre sicakti. Gercekten sicakti ve ben tabii ki bunu beklemiyordum. Alice bu yaz burasinin sicak olacagini söylemisti, ama ben bunu benim gitmemem icin söyledigini zannetmistim. Keske onu dinleseydim. Keske...
    Ama ne yazikki Alice'e inanmadim, ve Alice'e inanmama yalnisini bir daha yapmamaya yemin ettim, ve simdi Jacksonville'e gidiyorum. Annemi ve Phil'i ziyaret etmeye gidiyorum. Uzun zaman oldu aslinda görmeyeli. Annemi özlemistim, hatta Phil'i bile özlemistim. Belki de iyi olacakti biraz Edward'dan uzaklasmak. Onu özlemek...
    Ne sacmaliyordum ben yine? Bu imkansiz bir sey di. Yani ben Edward'i hatta yanimda oldugu an bile özlüyordum ve simdi uzun bir süre ayrilacaktik ve ben onu uzun bir süre görmeyecektim. Bunu düsünmek bile acitiyortu icimi.
    Tabii kide Edward teklif etmisti benimle gelmeye. Ne salaktimki kabul etmedim. Hatta sinirlenmistim. Bunu teklif ettiginde ilk düsüncem günesti haliyle ve Edward'a disari cikamayacagini söylemistim ama onun icin fark etmezdi. Kabul etmeyi düsündüm önce ama sonra Cullen ailesinin nereye gidecegini duymustum: Brazilya'nin sehri Rio de Janeiro'nun yakinlarinda bir ada. Her zaman günes ve saklanmaya neden yoktu. Bunun üzerine bana birsey olacagini düsünüyordu bu kesindi. Viktoria'nin beni bulabilecegini düsünüyordu. Victoria... Bu ismi duyunca aklima hemen gecen ilk bahar geliyordu. James, Phoenix, evim, o telefon...
    Ne yapiyordum ben? Gecmis iste. Neden pesinden kosuyordum ki? Victoria bana neden birsey yapmak isteyebilirdiki? Laurent Tanya'nin ailesinin yanina yerlesmisti ve Cullen ailesi gibi insan avlamiyordu daha. James'de ölmüstü, oda birsey yazpamazdi. Yani ben öyle düsünüyordum.
    Tekrar baslamistim sacmalamaya. Ben gidiyordum ve Edwardla son saatlerimdi bunlar. Ben ise bunun tadini cikarmak yerine neler düsünüyordum? Edward benimleydi, kollarini belime dolamis, yanimda yatiyordu ve simdi benim su an düsünmem gereken tek kisiydi. O zamanda o kurtarmisti beni. O, Alice, Carlisle, Jasper ve Emmett. Rosalie ve Esme babamin yaninda kalmislardi. James ve Victoria'dan korumak icin. Bu kez o ismi ailemle bir cümleye sokunca korktum. Ürperdim. Edward beni biraz daha cekti kendine, biraz daha siki doluyordu kollarini. Her zaman ki gibi soguktu, ama ben bunu soguklugu seviyordum, onun kollarinda biraz da olsa üsümeyi, titremeyi. Cünkü o korktugumu sanip dahada cekiyordu beni kendisine. „N'oldu birtanem? Ne düsünüyorsun?“, diye sordu hayatimin aski o melodik sesiyle. Bu sesi özleyecektim, ama telefonlasacaktik tabii kide. Yoksa ölürdüm. Onun yüzünü göremeyecegimi bilmek, onun kokusunu icime cekemeyecegimi bilmek zaten acitiyordu yeterince solumdaki bir yeri.
    „Tatilin cabuk bitmesini diliyordum icimden.“ Bir ögerncinin kurabilecegi en sacma cümleydi belki bu.
    „Bunun yüzünden mi üzperdin?“, diye sordu bir kasini kaldirarak. „Bu kadar mi korkuncum ben?“
    Allah kahretsin! Ürperdigimi utumustum. Gözlerine baktigimda sadece gercekleri cikartabilirdum her zamanki gibi.
    „Hayir, bu ilk bahar geldi aklima.“ Biraz daha cekiyordu kendisine beni. Bu mümkünmüydü? Zaten olabilecegimiz kadar yaklasmistik birbirimize. Ama bu soruyu sormuyordum ona. Ben halimden memnundum.
    „Unut o günleri. Gecti, bitti.“ Beni rahatlatmaya calisiyordu. Gercegi söylemek gerekirse buna gerek yoktu. Coktan sakinlesmistim onun kollarinda.
    „Biliyorum“, diye cevap verdim.
    „Hadi sevgilim uyu artik.“ Simdi fisildiyordu sadece.
    „Ucak var ama..“ Igtiraz etmeye calisiyordum, ama sözümü kesmisti.
    „Bella saat gecenin biri. Iki saat sonra uyanman gerekiyor ve sen neredeyse 24 saattir ayaktasin.“
    „Ama..“
    „Amasi yok Bella. Uyu.“ Bir öpücük kondurdu sacima. Kaybetmistim bu savasi, bunu biliyordum ama son saniyelerin tadini cikarmak istiyordum. Biraz daha yaklastim o soguk vücüduna. Bir öpücük daha kondurdu saclarima. Bir tane daha kulagima, dudaklarima... Ve en son fark ettigim sey, benim sarkimi mirildanmaya baslamis olmasiydi...

her bölüm bir baskasinin agzindan olacaktir...
    keyifli okumalar...
    yorumlarinizi esirgemeyin...
    lütfen kisa ve tek cümlelik mesajlardan uzak duralm
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Ptsi Nis. 27, 2009 11:35 pm

Forks normalinin tersine göre sicakti. Gercekten sicakti ve ben tabii ki bunu beklemiyordum. Alice bu yaz burasinin sicak olacagini söylemisti, ama ben bunu benim gitmemem icin söyledigini zannetmistim. Keske onu dinleseydim. Keske...

nereye gidiyoruz yaa noluyoruz???

Ama ne yazikki Alice'e inanmadim, ve Alice'e inanmama yalnisini bir daha yapmamaya yemin ettim, ve simdi Jacksonville'e gidiyorum. Annemi ve Phil'i ziyaret etmeye gidiyorum. Uzun zaman oldu aslinda görmeyeli. Annemi özlemistim, hatta Phil'i bile özlemistim. Belki de iyi olacakti biraz Edward'dan uzaklasmak. Onu özlemek...

kübra ne diyo bu bella ne demek ed'den uzaklaşmak???
    (sanki bilmiyorum Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 769485 )
    Alice'e biri niye inanamazki ben de onu anlamıyorum

Ne sacmaliyordum ben yine? Bu imkansiz bir sey di. Yani ben Edward'i hatta yanimda oldugu an bile özlüyordum ve simdi uzun bir süre ayrilacaktik ve ben onu uzun bir süre görmeyecektim. Bunu düsünmek bile acitiyortu icimi.[/b

en azından bunun saçma bişi olduunu anlıyacak akla sahipmiş bella!!
    biz bile ou düşünmeden bi saniye geçiremiyoruz!!
    bi de imkansızlığı yeni anlıyo...

[b]Tabii kide Edward teklif etmisti benimle gelmeye. Ne salaktimki kabul etmedim. Hatta sinirlenmistim. Bunu teklif ettiginde ilk düsüncem günesti haliyle ve Edward'a disari cikamayacagini söylemistim ama onun icin fark etmezdi. Kabul etmeyi düsündüm önce ama sonra Cullen ailesinin nereye gidecegini duymustum: Brazilya'nin sehri Rio de Janeiro'nun yakinlarinda bir ada. Her zaman günes ve saklanmaya neden yoktu. Bunun üzerine bana birsey olacagini düsünüyordu bu kesindi. Viktoria'nin beni bulabilecegini düsünüyordu. Victoria... Bu ismi duyunca aklima hemen gecen ilk bahar geliyordu. James, Phoenix, evim, o telefon...
    Ne yapiyordum ben? Gecmis iste. Neden pesinden kosuyordum ki? Victoria bana neden birsey yapmak isteyebilirdiki? Laurent Tanya'nin ailesinin yanina yerlesmisti ve Cullen ailesi gibi insan avlamiyordu daha. James'de ölmüstü, oda birsey yazpamazdi. Yani ben öyle düsünüyordum.

bu paragrafa topluca bi yorum yapazaımmm
    bella deli mi de kabul etmedi???
    bu paragrafta biraz da geçmişe yönelik açıklamalar olmuş
    ve her zamanki gibi bayıldım Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 217732

Tekrar baslamistim sacmalamaya. Ben gidiyordum ve Edwardla son saatlerimdi bunlar. Ben ise bunun tadini cikarmak yerine neler düsünüyordum? Edward benimleydi, kollarini belime dolamis, yanimda yatiyordu ve simdi benim su an düsünmem gereken tek kisiydi. O zamanda o kurtarmisti beni. O, Alice, Carlisle, Jasper ve Emmett. Rosalie ve Esme babamin yaninda kalmislardi. James ve Victoria'dan korumak icin. Bu kez o ismi ailemle bir cümleye sokunca korktum. Ürperdim. Edward beni biraz daha cekti kendine, biraz daha siki doluyordu kollarini. Her zaman ki gibi soguktu, ama ben bunu soguklugu seviyordum, onun kollarinda biraz da olsa üsümeyi, titremeyi. Cünkü o korktugumu sanip dahada cekiyordu beni kendisine. „N'oldu birtanem? Ne düsünüyorsun?“, diye sordu hayatimin aski o melodik sesiyle. Bu sesi özleyecektim, ama telefonlasacaktik tabii kide. Yoksa ölürdüm. Onun yüzünü göremeyecegimi bilmek, onun kokusunu icime cekemeyecegimi bilmek zaten acitiyordu yeterince solumdaki bir yeri.

bu paragrafa da toptan bi yorum yapiim
    yine geçmişe yönelik bazı açıklamalar...
    bella yeni mi anladı saçmaladığını?? Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 769485

„Tatilin cabuk bitmesini diliyordum icimden.“ Bir ögerncinin kurabilecegi en sacma cümleydi belki bu.
    „Bunun yüzünden mi üzperdin?“, diye sordu bir kasini kaldirarak. „Bu kadar mi korkuncum ben?“
    Allah kahretsin! Ürperdigimi utumustum. Gözlerine baktigimda sadece gercekleri cikartabilirdum her zamanki gibi.
    „Hayir, bu ilk bahar geldi aklima.“ Biraz daha cekiyordu kendisine beni. Bu mümkünmüydü? Zaten olabilecegimiz kadar yaklasmistik birbirimize. Ama bu soruyu sormuyordum ona. Ben halimden memnundum.
    „Unut o günleri. Gecti, bitti.“ Beni rahatlatmaya calisiyordu. Gercegi söylemek gerekirse buna gerek yoktu. Coktan sakinlesmistim onun kollarinda.

yaa bence de en saçma cümleydi!!
    bi öğrenci nasıl böle bişi ister???
    işte ed'i bu yüzden seviyorum
    nasıl da teselli ediyo yaaa Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 217732

„Biliyorum“, diye cevap verdim.
    „Hadi sevgilim uyu artik.“ Simdi fisildiyordu sadece.
    „Ucak var ama..“ Igtiraz etmeye calisiyordum, ama sözümü kesmisti.
    „Bella saat gecenin biri. Iki saat sonra uyanman gerekiyor ve sen neredeyse 24 saattir ayaktasin.“

büyük başarı!!
    24 saattir uyanık haa Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 769485
    amanınn annem geldiii

canım müüüüüüüüüükemmel olmuş ellerine sağlık benimkiler geldi baybay cnm
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Salı Nis. 28, 2009 12:07 am

cnm yorm icin sagol...
    bide burda deniyelm sansimizi dedmm
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Salı Nis. 28, 2009 1:13 am

KübraCullen demiş ki:cnm yorm icin sagol...
    bide burda deniyelm sansimizi dedmm

ya kujum çok üzüyolar seni df'de
    kıyamam ben sana
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Salı Nis. 28, 2009 1:44 am

yaa üff yaa...
    neyse burdada kimse yokk Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 769485
    buraya eklemekte ise yaramiicak Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 769485
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Salı Nis. 28, 2009 11:16 pm

öle olsun ben varım ya:D
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Çarş. Nis. 29, 2009 3:31 am

yaaa zeynepten baskaa Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 63762
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Çarş. Nis. 29, 2009 10:50 pm

kııız!!!!!!! üzme kendini!!!!!!!!!
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Çarş. Nis. 29, 2009 11:06 pm

üzmüyorm artik...
    kendimi üzmekten vazgectm...
    böyle kalcaz artk..
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Ptsi Mayıs 04, 2009 10:25 pm

kimse yok muu???
    alooowwwww
    kime diyorummm
    yorum yapmayinda ben bi göriim sizi...
    yeni kural...
    bu baslik takip edilecek ve ne olursa olsun yorum yapilacekk
    xD
    saka saka ama tek zeynep yazdi yormm
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Salı Mayıs 05, 2009 12:37 am

sus ağlama hemen geldim işte
    biz ikimize yeticez artık kübra xD
    bella-ed17
    bella-ed17
    Yeni Üye _ seviye 1
    Yeni Üye   _ seviye 1

Boğa Horoz

Doğum tarihi : 18/05/93

Mesaj tarafından bella-ed17 Ptsi Mayıs 18, 2009 2:53 am

çok güzel olmuş Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 63762
    devamı ne zaman?
    BittersweeT
    BittersweeT
    Administrator_Kurucu
    Administrator_Kurucu

Koç Maymun

Mesaj tarafından BittersweeT Ptsi Mayıs 18, 2009 5:27 am

Kübra 2. bölümü yazdın mı hadi bekliyoruz
    1.si süper olmuş Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 42755 çok hoşuma gitti
    daha önce yazamadım pek zamanım olmadı kusura bakma ya Forever Dawn - Sonsuza dek Alacakaranlık 217732

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 12:33 pm