Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

2 posters

Nikki Reed(Rosalie Hale)Esmer Dilber,Sarışın Wampir

bbuussrraa
    bbuussrraa
    Moderator
    Moderator

Yay Horoz

Doğum tarihi : 08/12/93
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : VesTa*

Konu İkonu Nikki Reed(Rosalie Hale)Esmer Dilber,Sarışın Wampir

Mesaj tarafından bbuussrraa Paz Ekim 04, 2009 3:28 am

Wampir olarak son derece alımlı ve güzel olan nikki’miz ne zaman ki o makyajdan ve peruktan sıyrılıyor;o zaman bayağı bizler gibi sıradan bir vatandaş haline dönüşüyor içinizden”Thirteen”(13)filmini izleyenleriniz olmuştur.Ben ilk Nikki Reed’i o film de görmüştüm.13yaşındaki Evie Zamora ‘yı canlandırıyordu,oldukça çılgın bir kızdı.yine kendisi gibi 13 yalında olan ve bir anda en yakın arkadaşı olan Tracy Freelan’i de kendi dünyasına sokmuştu.Oldukça etkileyici bir filmdi,mutlaka izlemelisiniz.Ardından ise “Twilight”ile kendisini izleme şansına eriştik.Kristen Stewart ile çok iyi arkadaş olduğunu her fırsatta dile getiren Nikki Reed,bol bol beraber zaman geçirdiklerini de söylüyor.Nikki Reed şı sıralar,Paris Latsşs ile beraber.Bu arada önümüzdeki sene “K11”adını taşıyan bir film projesi var.Henüz filmle ilgili pek bilgi verilmese de oyuncu kadrosunda Kristen Stewart’ın olduğunu eklemekte fazda var.
    BittersweeT
    BittersweeT
    Administrator_Kurucu
    Administrator_Kurucu

Koç Maymun

Doğum tarihi : 10/04/92
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : Hilary

Konu İkonu Geri: Nikki Reed(Rosalie Hale)Esmer Dilber,Sarışın Wampir

Mesaj tarafından BittersweeT Paz Kas. 01, 2009 6:39 am

konu gereksiz olduğundan arşive gönderilmiştir!

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 1:47 pm