Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

2 posters

Ashley Grene(Alice Cullen)Wampir Abla

bbuussrraa
    bbuussrraa
    Moderator
    Moderator

Yay Horoz

Doğum tarihi : 08/12/93
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : VesTa*

Konu İkonu Ashley Grene(Alice Cullen)Wampir Abla

Mesaj tarafından bbuussrraa Paz Ekim 04, 2009 3:29 am

Sanırım benim Cullen ailesinde en sevdiğim isim Alice Cullen.Gerek Bella’ya olan yaklaşımı,gerek tipi,gerekse aile içindeki duruşu ile tam bir abla,wampir abla Normal hayatında da Ashley’nin asıl isteği hep bir model olmakmış ancak boyu kısa olduğu için(1.65m) bir türlü bu hayalini gerçekleştirememiş.Ardından da oyunculuğa merak sarmış.Yakın dönemde”Twilight”ve Kellan Lutz ile beraber oynayacağı”Warrior”dışında başka projesi olmayan Ashley,özel hayatıyla sa sık sık gündeme geliyor.Geçtiğimiz günler de bir çok ünlünün başına gelen olay onun da başına gelmişti ve çıplak fotoğrafları da oldukça zor günler geçirmiş Ashley.Hem de tam da filmin arifesinde!İlişki mevzusunu az önce de söylemiştim.İsmi,rol arkadaşı Jackson Rathone ile anılıyor ama bunun dışında bir dönem “Lost”ta da rol alan Ian Somerhalder’la ilişki yaşadığını da biliyoruz.Hala beraberler mi büyük soru işareti.Çünk şu anda tek konsantre oldukları şey”The Twilight Saga:New Moon”.
    BittersweeT
    BittersweeT
    Administrator_Kurucu
    Administrator_Kurucu

Koç Maymun

Doğum tarihi : 10/04/92
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : Hilary

Konu İkonu Geri: Ashley Grene(Alice Cullen)Wampir Abla

Mesaj tarafından BittersweeT Paz Kas. 01, 2009 6:38 am

Konu gereksiz olduğundan arşive gönderilmiştir.

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 1:43 pm