Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

3 posters

Twilight Ask Ücgeni: Nikki Reed, Robert Pattinson & Kristen Stewart

BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Konu İkonu Twilight Ask Ücgeni: Nikki Reed, Robert Pattinson & Kristen Stewart

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Cuma Haz. 12, 2009 8:59 pm

Twilight Filmi box office listelerinde başarılı bir çıkış sağladı ve film aynı zamanda oyuncular arasındaki iliskileri de kuvvetlendi. Kristen Stewart ve Nikki Reed en iyi arkadaşlar haline geldiler ve ikili her tarafta el tutuşurken ve hatta öpüşürken görülmeye başladılar.

Su siralar Nikki, bazi Noel hediyelerini paketlemesine yardım eden ve onunla alışverişe çıkan Robert Pattinson'dan hoslandigini söylemis.!!!!!!!!!

İkisinin ortak bir arkadaşı ise bu konuda şöyle söylüyor. "Nikki ve Robert şu an sadece arkadaşlar. Ama bir geçmişleri var ve bir geleceklerinin de olma olasılığı her zaman var. Problemse Robert'in kendini Kristen'e deli gibi kaptirmis olması."

Gerçekten de Robert, Kristen'ı düşünmekten vazgeçemiyor. Nikki'nin de Robert'a olan olası hisleriyle, ikisi de bu platonik Twilight romantizmine karişmış durumda. Bu karmaşık bir aşk üçgeni!
    Tanrıya şükür ki, hissettiklerini ortaya çıkarmak icin bir filmleri (New Moon) daha olacak!

--Alıntıdır--
    edward_qolik
    edward_qolik
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Terazi Maymun

Doğum tarihi : 20/10/92
    İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
    Lakap : chocolate monsteredddd xD

Konu İkonu Geri: Twilight Ask Ücgeni: Nikki Reed, Robert Pattinson & Kristen Stewart

Mesaj tarafından edward_qolik C.tesi Haz. 27, 2009 12:00 am

bunu biliodum...paylaşım için thanx xD
    bbuussrraa
    bbuussrraa
    Moderator
    Moderator

Yay Horoz

Doğum tarihi : 08/12/93
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : VesTa*

Konu İkonu Geri: Twilight Ask Ücgeni: Nikki Reed, Robert Pattinson & Kristen Stewart

Mesaj tarafından bbuussrraa Cuma Tem. 03, 2009 4:56 am

Robertle Kristen'ı biliodm da nikki'yi ilk defa duydum şaşırdım Twilight Ask Ücgeni: Nikki Reed, Robert Pattinson & Kristen Stewart 670885
    edward_qolik
    edward_qolik
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Terazi Maymun

Doğum tarihi : 20/10/92
    İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
    Lakap : chocolate monsteredddd xD

Mesaj tarafından edward_qolik Paz Tem. 19, 2009 4:59 pm

nikki de ilk olarak bunu trendy dergisinde söylemişti..başlığıda ÇÖZ BENİ ARAPSAÇI ydı..nikki de filmdeki karakterinin tıpkısıymış..hırçın

Forum Saati Cuma Tem. 05, 2024 6:00 pm