Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

2 posters

Rob Pattinson Birden Fazla İlişkiye Sıcak Bakıyor!

BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Konu İkonu Rob Pattinson Birden Fazla İlişkiye Sıcak Bakıyor!

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Cuma Tem. 03, 2009 9:44 pm

Robert Pattinson Glamour dergisinin İspanyol versiyonunda verdiği ropörtajda: "Sadece bir kadına aşık olmak biraz sıkıcı." diyor.

"Bence hepimiz doğru aşkı birkaç kez bulabiliriz" .. "Aşk hakkındaki basmakalıp fikir, biriyle hayatının geri kalanını geçirmek ve onunla sonsuza dek yaşamak bana salakça geliyor, ve gerçekdışı. Bence aynı anda 10 kişiyle çıkabilirsin (gülüyor)."

22 yaşındaki stara göre, Bella Swan ve Edward Cullen' ın "Twilight" daki aşkı çok gerçekdışı. Ve sonunda itiraf ediyor "Bu bir saplantılı aşk, hasta bir aşk." "Biriyle aşık olduğunda ve kendini böyle kaybettiğinde. Böyle aşık olmayı hayal bile edemiyorum!"

Robert Pattinson son olarak uzun-süreli umutsuz bir ilişki yaşadığını söylemişti. Yalnız olmayı seven ve hükmetmekten hoşlanan biri olabilmeyi onaylayan İngiliz aktör, gelecekteki kız arkadaşından uzak olmasının aşkını "daha iyi" hale getirdiğinde kararlı.

"Bu zor ama sanırım bir şekilde birinden daima uzakta olmak... eğer gerçekten böyle olmasını istersen, güçlü bir şekilde, bu olayı daha iyi hale getirir.Çünkü onu düşünmekten daha çok zaman geçirirsin". "Onu yeniden görmeyi daha çok istersin. Yani uzakta olmak ..biriyle çok fazla vakit geçirmemek daima yapılacak iyi birşeydir.
    edward_qolik
    edward_qolik
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Terazi Maymun

Doğum tarihi : 20/10/92
    İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
    Lakap : chocolate monsteredddd xD

Konu İkonu Geri: Rob Pattinson Birden Fazla İlişkiye Sıcak Bakıyor!

Mesaj tarafından edward_qolik Cuma Tem. 10, 2009 12:36 am

hayyy aşkisuu ammada sapıkmışsınn(kötü anlamda değil yhani) Rob Pattinson Birden Fazla İlişkiye Sıcak Bakıyor! 642311

Forum Saati Cuma Tem. 05, 2024 4:57 pm