Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

2 posters

Robert Pattinson ile GQ Özel

BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Konu İkonu Robert Pattinson ile GQ Özel

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Ptsi Haz. 15, 2009 6:41 pm

Robert Pattinson, Camilla Belle’yi Savunuyor, Kristen Stewart'a Yaptıgı 'Teklif''i Açıklıyor...

GQ röportajında ‘Twilight’ yıldızı,Joe Jonas'ın kız arkadaşıyla sadece arkadaş olduğu konusunda ısrar ediyor.

"Alacakaranlık(Twilight)"ın yıldızı Robert Pattinson GQ'nun kapak konusu hikayesinde aşk hayatı hakkında tüm yanlıs anlasılmaları ortadan kaldırıyor.Bu hikaye mutlaka heryerde kalpleri kırar.

Ve, hayır, o kimseyle çıktığını kabul etmedi. "İnsanlarla görüşmüyorum. Hatta insanların telefon numaralarına bile sahip değilim"diyor ''Tam olarak bu çevreden bir kız arkadaşa sahip olmayı istemiyorum''

Bu açıklama onun aşk hayatıyla ilgili diğer dedikoduları temizlemeli,tıpkı sözüm ona Brezilyalı bir modelle çıkıyor oldugu söylentileri gibi.''Hakkımda yazılabilmıs olan abartısız tek[gercek] hikaye yok.Ben hiçbirşey yapmadım'' diyor ''Şu benim varmış gibi kabul edilen kız arkadaşım hakkındada bu var..Adı neydi-Annelyse.Onunla asla tanısmadım.''

“Alacakaranlık (Twilight)”ın starı Kristen Stewart'a da evlilik teklifi yaptıgıyla ilgili uzun süren bir dedikodu var.Bu onun kısmen sorumlusu oldugu bir dedikodu.''Bazı ropörtajlarda bunu şaka olarak söyledim - Oh, ona birçok kez teklifte bulundum''dedi ''Ve bu da yayınlandı : 'Sette birçok kez evlenme teklif etti.' diye ''

Bir dergi Kristen Stewart'a bu olayla ilgili bir soru sorduğunda,o bunun bir aktör için ne kadar tehlikeli bir kusur oldugunu söyledi.''Muhtemelen o bir günde bir cok kıza evlenme teklif ediyodur''dedi ''Bu birbakıma onun olayı.Bunun sevimli oldugunu düşünüyor''

Onun aynı zamanda Camilla Belle ve Joe Jonas'la bir sevgi üçgeninde olduğu söylentisini unutmayalım.''Bu en komik olanı'' diyor Pattinson ''Hayır demek istediğim yani Camilla ile arkadaşız''

''Onunla gecen gün evinde görüştüm , ve orda bir güvenlik kapısı vardı hatta güvenlikçi bayan da vardı. -Bence Camilla'nın orda yaşadıgını biliyordu ve sunun gibiydi, 'Oooh!' Ölçütü buydu.''

Ama onun çok iyi olduğunu itiraf etti.''O bir azize.Onun yuva yıkıcı olarak resmediliyor olması komik.Yuva yıkıcı olabilecek en son kişidir o.Bu çok saçma''

Birçok aşk söylentisinin merkezinde olsa bile, İngiliz kazanovanın neredeyse herşey hakkında bir espri anlayışı var.”Tamam,Joe Jonas'ın canı cehenneme''diyerek şaka yapıyor.
    edward_qolik
    edward_qolik
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Terazi Maymun

Doğum tarihi : 20/10/92
    İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
    Lakap : chocolate monsteredddd xD

Konu İkonu Geri: Robert Pattinson ile GQ Özel

Mesaj tarafından edward_qolik Cuma Haz. 19, 2009 7:21 pm

paylaşım için thanx
    BeLLs_dyq_éd*