Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

+5
edward_qolik
~Vampirella#
BeLLs_dyq_éd*
KübraCullen
çakma bella
9 posters

Gün Doğana Kadar Kal Yanımda...

çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Doğum tarihi : 12/08/95
    İş/Hobiler : öğrenci
    Lakap : çakma xD

Konu İkonu Geri: Gün Doğana Kadar Kal Yanımda...

Mesaj tarafından çakma bella Cuma Ağus. 07, 2009 5:42 pm

3. BÖLÜM

Anlamamış bir ifadeyle Alice'e bakıyordum. Onu daha önce hiç bu kadar korkmuş görmemiştim. Jazz'in yüzünden ıstırap okunuyordu. Kollarını birbirlerinin vücutlarına kenetlemiş, hareket etmeksizin duruyorlardı. Bana oldukça uzun gelen bir süreden sonra benim orada olduğumu hatırladılar.

Boğazım kurumuştu, bu yüzden konuşmaya başlamam biraz zor oldu:

"Yokluğa karışacağız derken?"

Alice'in melodik sesi titriyordu:

"Hepimiz; sen, Edward, Rosalie, Emmett, Carlisle, Esme ve biz."

Sesi sonunda duyulmayacak bir hal aldığında tekrar konuşmaya başladım:

"Onu sormamıştım..."

Cümleyi nasıl toparlacağımı düşünürken beklediler:

"Yokluğa karışmak derken neyi kastetmiştin?"

"Bilmiyorum; ama gelecekte hiçbirimiz yokuz."

Sesi artık bir fısıltıdan da kısıktı. Söylediklerini anlamaya çalışırlen, saniyeler uzuyordu ve ne demek istediiğini anladığımda, üstümde yarattığı şok, her yerime iğneler saplıyordu. Ayaklarımdan başlayıp dalga dalga büyüyen ateşle içimden haykırdım "O ölecek!". Acı gerçeklikte ben kendimi yitirirken, benim de ölecek olmaam önemsizdi. Alice, Emm, Jazz, hepsi ölecekti ve benim yütüklüğüm hepsinden önemsiz geliyordu bana; ama Edward'ın ölecek olması... Bu kabul edemeyeceği tek şeydi.

İçimde büyüyen ateşin beni kor haline çevirmesine izin verirken, bir tek aşkımın öleceği gerçekliğinde vardım. Kabul edememezlik dört yanımı sarmışken, umutsuzluk, ateşimi güçlendirdi. Benim, hayatımın tek anlamlı varlığı, o, ölemezdi! Kendimden çok değer verdiğim onun ölmesine izin veremezdim; ama ne yapabilirdim ki?...

Birden hepsi gitti, herşeyin yerini bir huzur doldurmuştu. Tüm bu duygulardan çıkıp odama geri döndüğümde, Jazz yüzünü buruşturmuş bana bakıyordu. Sesimi olabildiğince kontrol etmeye çalışarak dişlerimin arasından tısladım:

"Şu garip şeyi yapmayı kes!"

"Hayır, uyumalısın..." diyen Alice'in sesini duyduktan sonra gözkapaklarımın ağırlaştığını hissettim. "Ah, bu çok aptalca!" diye düşündüm; ama şimdi uyku o kadar çekici bir hal almıştı ki benim için, buna karşı koymak imkansız gibiydi.

O gece oldukça garip bir rüya gördüm. Karşımda bütün bir kurtadam sürüsü duruyordu ve önlerinde de büyük, kızıl bir kurt vardı. Kızıl kurdun yerde yatan bedeninin gerisindeki kurtlar, önünde eğildi. Kızıl kurt, o... Evet, Jacob'tı. Daha dikkatli bakmak için yaklaşacak iken Edward önümde belirdi:

"Bella, daha fazla yaklaşma."

Ama gitmek istiyordum ve Edward'ın yüzüne dik dik baktım, çekildi; ama kurdun yanına gittiğimde, kürkünün kanla ıslandığını gördüm...

"Hayır!" çığlığıyla uyandığımda Edward'ın soğuk kollarının olması gereken yerde benim kollarım vardı. İki büklüm olmuş, kollarımı yine kendi etrafıma dolamıştım.

Rüyanın etkisinden kurtulmam birkaç dakikamı aldı. Sakinleşeceğim zaman, ikinci bir şok dalgası beni kendime getirdi. Dün gece olanları -veya olacakları- hatırlayınca, titremeyle gelen bir ağlama nöbeti tüm bedenimi sarstı. Bilinçsizliğe doğru sürüklendiğimi hissettiğim an, vücuduma sert buz parçaları saplanıyordu sanki ve içimdeki ateşi yine hissediyordum. Herşey o kadar çabuk olmuştu ki! Karanlık sularda boğuluyordum sanki... Nefes almam girgide zorlaşırken, mermer kollar beni sardı; ama bu benim şu anda istediğim kollar değildi:

"Bella, sakin ol!"

"Ne?! Alice, benden Edward'ın öleceğini, sizlerin öleceğini bilerek sakin olmamı mı istiyorsun? Peki, sen, Jasper'ın öleceğini bilerek sakin olabilir misin?"

Söylediğim anda pişman oldum, kırıcı konuşmuştum. Alice kollarını çekti ve daha önce hiç bakmadığı kadar öfkeyle bana baktı:

"Üzgün değil miyim sanıyorsun?" Benim varlığımın anlamının öleceğini bilip ağlayamamak nasıl bir şey biliyor musun sen Bella?"

"Alice, ben..."

"Üzgün müsün? Evet, olman gerekir."

"Alice, özür dilerim."

Derin bir nefes alıp, Edward'ın düşünürken yaptığı gibi baş ve işaret parmağıyla burun kemerini tuttu. Sonra bana dönüp:

"Sanırım bunlar hepimize çok geldi, neyse, dün sen uyurken olanlardan sanırım seni haberdar etmemiz gerekiyor; ama şimdi değil. Zaten bugün cumartesi, bizim eve geçer, orada konuşuruz. Hem bunu benim anlatabileceğimden emin değilim."

Şaşkınlığım sesime yansımıştı:

"Pe-peki..."

Her şeye rağmen ona gülümsemeye çalıştım; ama yüzüne bir maske yerleştirme konusunda Alice benden daha başarılıydı.
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Cuma Ağus. 07, 2009 5:45 pm

~Vampirella# demiş ki:cnm bölüm ne zaman gelecek?
    geldi bile canım Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... - Sayfa 2 769485
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Cuma Ağus. 07, 2009 5:47 pm

BeLLs_dyq_éd* demiş ki:ewet ya bayaıdr eklemiosn.. merak ettik !!!!!!!!! Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... - Sayfa 2 642311

ekledim ekledim sakin olun Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... - Sayfa 2 769485
    BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Salı Ağus. 11, 2009 3:41 pm

Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... - Sayfa 2 63762
    çok güzelmiş cnm süper yazısosun yalnız şu an çatlıyorum yaaa çok merak ettim Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... - Sayfa 2 42755
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Doğum tarihi : 17/05/94
    İş/Hobiler : ♥Edward Cullen♥
    Lakap : Mrs. Cullen

Mesaj tarafından KübraCullen Paz Ağus. 23, 2009 8:37 pm

arkadaslar zeynep tatilde....

bendede bölümler yok =(
    Lorella
    Lorella
    Yeni Üye _ seviye 1
    Yeni Üye   _ seviye 1

Konu İkonu ......

Mesaj tarafından Lorella Perş. Eyl. 10, 2009 4:02 pm

Senaryondaki akıcılığı sevdim.Takılmadan yazıyorsun belli.Zevkle okuyorum.Kendi senaryoma da beklerim.

http://twilight.yetkinforum.net/twilight-senaryo-bolumu-f47/sacmasapan-bi-hikaye-robertkristen-ve-benim-hikayem-t597.htm#3764
    bbuussrraa
    bbuussrraa
    Moderator
    Moderator

Yay Horoz

Doğum tarihi : 08/12/93
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : VesTa*

Mesaj tarafından bbuussrraa Paz Eyl. 27, 2009 1:41 am

eline sğlk spr olmuşş Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... - Sayfa 2 422799
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Paz Ekim 18, 2009 9:04 pm

tşk. arkadaşlar yb. en kısa zamanda eklemeye çalışcam
    bbuussrraa
    bbuussrraa
    Moderator
    Moderator

Yay Horoz

Mesaj tarafından bbuussrraa Perş. Ekim 22, 2009 2:10 am

tşkrler cnmm
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Salı Ekim 27, 2009 8:29 pm

ÖZEL BÖLÜM

Edward'ın ağzından...

Bella neredeydi? Kokusu bir sürü başka kokuyla örtülmüş olsa bile hala hissedilebiliyordu... Kokusu o kadar güzeldi ki... Onu hissedememek imkansızdı... Hayatımın aşkı neredeydi? Onu orada tek başına bırakmamalıydım. Şimdi içimden kendime kızıyor, içimdeki pişmanlığı öfkeye çeviriyordum. Üstüme atlayan bir başkasını kolumun tek hareketiyle ağaca çarptım. Sinirlendiği belli oluyordu; ama Bella'mın nerede olduğunu bilemeden bir de onunla uğraşamazdım. Aileme yardım edemeyecektim belki şu anda; ama beni anlayacaklarından emindim... Belki Rosalie biraz trip atar, bana biraz bağırır ve azarlardı; ama artık buna cesaret edebileceğinden emin değildim...

Bir uluma sesiyle irkildim... Sesin geldiği yöne doğru son hızla koşmaya başladım... Arkamdan gelenleri umursamıyor, sadece aşkıma ulaşmayı istiyordum. Havadaki her bir taneceğin hareketini yüzümde hissediyor, yumruk olmuş ellerimi biraz daha sabretmek için daha da sıkıyordum. Karşıma yeniden bir başkası çıktı. Zihnini okumayla uğraşamayacaktım; ama önüme geçip beni durdurdu. Ona döndüm, hırlamaya başladım... Sonradan zihnini okumayı aklıma getirdim. Bella'nın resmini gösteriyordu, kanıyordu, o, yoksa...

Ne olduğunu anlayamadan ilk defa gözlerim karardı. Bir vampire böyle bir şey olabileceğini bilmiyordum... Acıyordu, çok fazla... Atmayan kalbime şok vermişlerdi sanki ve yeniden atmaya başlamış ve ilk nefesi alan bir bebeğe olduğu gibi ciğerlerim yanmayı akıl etmişti. Şimdi yine sürükleniyordum aynı boşlukta... Tıpkı Bella'mın öldüğünü sandığım o zaman olduğu gibi... Ama bu sefer olanlar..., yanındaki o iğrenç varlığa olan nefretim artıyordu. Gereği olmasa bile yüzünü aklıma kazımaya çalıştım. Onu bulacaktım. Orada oturmuş, daha fazlası için gözlerini açmış Bella'ma bakıyordu! Bella'm neredeydi şimdi, o neredeydi???

O sırada herşey daha da net bir hale geldi. Herşey daha iyi gözüküyor, daha iyi duyuluyordu. Nereye olduğunu bilmeden koşuyordum, olabildiğince hızlı... Biliyordum ulaşacaktım ona... Onu bulacaktım, ve onun Bella'ma yaptığının öcünü alacaktım. Hayır, asla durmayacaktım. Bunun tartışmasını yapmama bile gerek yoktu... Ağlamayı o kadar isterdim ki şimdi!... Herşeyin üstümden akıp gitmesine izin vermeyi... Ya da unutabilmeyi... Hayır, unutmayı istemezdim, Bella'mı unutamazdım, hayır olmazdı! Ama en azından bir umut besleyebilmeyi isterdim. Canımın acımasını ve Bella'mın yanına gidebilmeyi... Onu tekrar bağrıma basıp, kokusunu içime çekmeyi... Boğazımda o ateşten şelaleyi tekrar hissedebilmeyi, yanaklarındaki kızarıklığı görebilmeyi, sıcaklığının elimi ısıtmasına izin vermeyi, dudaklarının dudaklarıma bir kez daha değmesini ve adımı söylediğini duyabilmeyi...

O sırada kızıl kürküyle karşımdaydı. Üstünde o vardı. Kızıl kürkü kanla biraz daha kırmızaya yaklaşmış bir şekilde yaklaştı, üstünde o vardı.
    Çığlık atmayı artık kesmiş gibiydi; ama dudaklarını birbirine basmış, ağzını açarsa olacaklardan korkar gibi ellerini yumruk yapmıştı. Hayır, başından beri reddettiğim şey oluyordu; tabi o bunu başarabilirse... Yeterli miydi acaba? Tüm bunlar yeterli miydi? Pişmanlık daha fazla yayılırken boğazımdaki alev sönmeye başladı... Yetişememiştim, onun herşeyi benim yüzümden elinden gitmişti... Nasıl düşüneceğimi bilmiyordum, ya da nasıl düşünmem gerektiğini... İçimde hissettiğim boşluk yuvasına çekiliyordu belki şimdi; ama ben duygularım konusunda emin olamıyordum... Hangisi doğru olur bilemiyordum... Artık bencil olamazdım, onun herşeyini elinden alıp bencil olamazdım. Hepsi benim suçumdu, eğer onunla olmasaydım hiçbiri olmayacaktı; ama olmuştu değil mi?

Elimi eline değdirdim, şimdiden soğumuştu; ama en korktuğum daha olmamıştı, en azından... Peki kurtulabilir miydi o?
    bbuussrraa
    bbuussrraa
    Moderator
    Moderator

Yay Horoz

Mesaj tarafından bbuussrraa Perş. Ekim 29, 2009 1:17 am

süper tatlım çok beyendimm Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... - Sayfa 2 42755
    Evanna
    Evanna
    Yeni Üye _ seviye 1
    Yeni Üye   _ seviye 1

Boğa Sıçan

Doğum tarihi : 13/05/96
    İş/Hobiler : Aşk-Dram kitapları xD
    Lakap : AnnA XD

Mesaj tarafından Evanna Cuma Şub. 12, 2010 4:41 am

[b][i]waaay!! Zpr!! Resmen merak ettim şuan devamını xD
    Beg
    Beg
    Yeni Üye _ seviye 1
    Yeni Üye   _ seviye 1

Mesaj tarafından Beg Salı Tem. 13, 2010 7:07 pm

Çok güzel yazıyorsun canım ... Çok çok çok güzel yazıyorsun hemde ..Nasipkısmet ilk yorumum hikayene geldi . Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... - Sayfa 2 769485
    Yeni bölümü bekliyorum .

Forum Saati Ptsi Tem. 01, 2024 1:34 pm