Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

+5
edward_qolik
~Vampirella#
BeLLs_dyq_éd*
KübraCullen
çakma bella
9 posters

Gün Doğana Kadar Kal Yanımda...

çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Doğum tarihi : 12/08/95
    İş/Hobiler : öğrenci
    Lakap : çakma xD

Konu İkonu Gün Doğana Kadar Kal Yanımda...

Mesaj tarafından çakma bella C.tesi Mayıs 30, 2009 10:52 pm

Merhaba arkadaşlar, ben Zeynep.

Senaryomun konusu Twilight arkadaşlar; 2. kitabın sonundan itibaren yazmaya başlıyorum.

Karakterleri bilmeyenler için buraya da yazıyorum:

(Isa)Bella Swan: Hikayemizin baş karakterlerindendir. Senaryomu genellikle onun ağzından yazmayı planlıyorum. 17 yaşında Forks'a babasının yanına taşındığında tanıştığı Cullen ailesinin oğlanlarından Edward Cullen'la birbirlerine aşık olurlar.

Edward Cullen: Hikayemizin baş karakterlerindendir. Bir vampirdir ve hep 17 yaşında kalacaktır. Bella'yla birbirlerine aşıktırlar. Bella hariç herkesin zihnini okuyabilmektedir.

Jasper Hale: Rosalie'nin ikizi olarak tanıtılan vampir, Cullen ailesinin bir üyesidir. Kendini insan kanına karşı kontrol etmekte biraz zorlanmaktadır. Alice'le birbirlerine aşıktırlar. İstediği herkesin duygularıyla oynayabilir.

Alice Cullen: Cullen ailesinin bir mensubu, Bella'nın en yakın arkadaşıdır. Jasper'la birbirlerine aşıktırlar. Geleceği görebilir; ancak gelecek değişkendir, başkalarının verdiği kararlara göre gördükleri değişebilir.

Rosalie Hale: Bella'ya karşı pek iyi davranmayan Rosalie, Jasper'ın ikizi olarak tanıtılır ve Emmett'a aşıktır. Saf güzelliğin hayat bulduğu bu vampir, görünüşünün aksine biraz hırçındır ve çok sığ düşüncelere sahiptir. Bella'nın vampir olma isteğine kesinlikle hiç sıcak bakmaz; çünkü onun en çok istediği şey; bir insan olup bebek sahibi olabilmektir.

Emmett Cullen: Çok güçlü olmasının yanısıra, Rosalie'ye aşıktır. Edward'ın en sevdiği erkek kardeşi olan Emm, ailenin en komiğidir. Bella'yla da dalga geçmeye bayılır.

Carlisle Cullen: Ailenin yaratıcısı, aralarında ilk vampir olandır. Bir doktor olan Carlisle, insan kanına en dayanıklı olandır. Esme'nin eşidir.

Esme Cullen: Her ne kadar ilk Edward, sonra Esme vampir olmuş olsa da Esme evin annesidir ve herkes onu öyle kabul eder. Ailesine olan sevgisi en kuvvetli olan Esme, Bella'yı ve evlatlık çocuklarını(Edward, Rose, Emm, Jazz ve Alice onların evlatlık çocuklarıymış gibi tanıtılır) çok sever.

Charlie Swan: Bella'nın babasıdır. Annesinden boşandıktan sonra Forks'taki evinde yaşantısına yalnız olarak devam etmiştir. Bella geldikten sonra bu yalnızlığı dinen polis şefi Charlie, Alice'i çok sevdiği gibi Edward'ın kızını terk ettikten sonra kızının girdiği depresyon nedeniyle Edward'ı hiç sevmez.

Renée (soyadını unuttum xD): Bella'nın annesidir. Phil ile olan evliliği çok mutlu geçmektedir. Florida'da eşi Phil ile oturmakta olan Renée, saf ve biraaz da salaktır.

Phil (soyadını unuttum xD): Bella'nın annesi Renée'nin kocaı olan Phil bir beyzbol oyuncusudur.

Jacob Black: Bir kurtadamdır. Edward Bella'yı terk ettikten sonra onun en yakın arkadaşı olmuş, daha sonra da ona aşık olmuştur; ancak Bella onu sadece yakın bir arkadaşı olarak görmektedir. Edward geri döndükten sonra Bella'yla konuşmamaya başlamıştır.

Victoria (soyadını hatırlamıyorum xD): James'in eşidir, James Edward ve ailesi tarafından öldürüldükten sonra Bella'nın peşine düşmüştür, onu öldürmek istemektedir.

Arkadaşlar, önemli karakterleri yazdım buraya, eğer unuttuğum biri varsa lütfen hatırlatın xD

İşte tanıtımım:

Seviyorum seni; ama ölesiye diyemeyeceğim; çünkü benim yaşamım seninkinden değersiz. Yemin de etmeyeceğim, hem değişir her şey,sonra aşkım da değişken olmasın? Ruhumdan vazgeçerim senin için diyemeyeceğim; çünkü o artık senin zaten ve gözlerinin içine bakıp da gerçekleri bilmeye nasıl katlanırım? Sevmek değil bu; sevenler ayrılır. Aşk da değil bu; aşkın ateşi söner. Sadece gözlerine bakabilirim şimdi ve ellerimi ellerine kenetlemiş senin gerçek olduğunu umabilirim.

Aşabiliriz her şeyi, aşk her şeyin üstesünden gelebiliyorsa, hissettiklerim aşktan da yüce. Ben bir kere sana hapsolmuşum bir daha çıkmamak üzere, neden uğraşayım kaçmak için? Hem bu bensem eğer, şaşırmalıyım beni hapsettiğin için, kaç kişi bunu hak edebilir ki? Ben değil; ama vazgeçmem yerimden; tek arzum belki seni alıp saklamak her şeyden; ama içinde hapsolmaya razıyım daha dünden.

Yıldızları seviyorum, karanlıksız gözükemiyorlar; ve karanlığı da seviyorum, her şeyden saklanıyorum orada; ve her şeyden saklanmayı da seviyorum; çünkü senin kollarında oluyorum. Hem bak bu da yeter bana: Gün Doğana Kadar Kal Yanımda...

KübraCullen tarafindan onaylanmistir
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Doğum tarihi : 17/05/94
    İş/Hobiler : ♥Edward Cullen♥
    Lakap : Mrs. Cullen

Konu İkonu Geri: Gün Doğana Kadar Kal Yanımda...

Mesaj tarafından KübraCullen Paz Mayıs 31, 2009 10:56 pm

owwww
    kuzummm
    basligini mi actinn?
    yaaa bitanemmm
    sen buraya dfye eklemedigin blmleri ekleeee
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Perş. Haz. 04, 2009 2:00 am

KübraCullen demiş ki:owwww
    kuzummm
    basligini mi actinn?
    yaaa bitanemmm
    sen buraya dfye eklemedigin blmleri ekleeee

valla bitanemmm dayanamadım, buraya da açtım Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 769485
    df'ye eklemediim zati bi bölüm kaldı bitanemmm, o da sbs'den sonra gelcek df'ye de , ib, 2.b.,3.b.,öb,4.b. hazır,
    onları da eklicez yavaş yavaş Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 113852
    BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Perş. Haz. 04, 2009 6:50 pm

merakLa bekLiorum cnmmm Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 42755
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Cuma Haz. 05, 2009 12:17 am

tmm canım, eklerim birazdan Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 988856
    umarım beğenirsiniz Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 556782
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Cuma Haz. 05, 2009 12:56 am

1. BÖLÜM

Soğuk mermer bir bedenin beni saran kollarında gözlerimi açtım. Hayatımın anlamı bana bakıp gülümsedi:

"Uyandın mı?" sesi o kadar şefkatli ve korumacıydı ki, kadifemsi sesine bir kere daha aşık olmamak imkansızdı. Başımı göğsünden kaldırıp gözlerine baktım, altın rengiydi.

"Uyumayı sevmiyorum." dedim. Anlamamış bir ifadeyle bana bakınca devam ettim:

"Seninle geçirebileceğim onca zamanı uyuyarak harcadığımı düşündükçe üzülmemek elde değil."

Devam edecektim; ama yavaşça yüzüme doğru eğilip beni öptü. Böylesine sert dudakların, nasıl böyle yumuşak bir öpücük bıraktığına hala şaşırıyordum.

"Ama sen uyurken çok tatlı oluyorsun" dedi ve bir şey hatırlamışçasına kıkırdadı. Bir süre gülüşünün etkisi altında kaldım, sonradan tatlı derken neyi kastettiğini anladım:

"Yine mi konuşuyordum?"

Sesim daha çok bir inleme gibi çıkmıştı.

"Genellikle benim ismimi söylüyordun, her zamanki gibi..."

"Genellikle?"

"Bir ara "Jacob, kal" gibi şeyler saçmalamaya başladın."

Jacob'ın adını söylerken yüzünü buruşturmuş, gözlerinden bir anlığına acının geçmesine izin vermişti. Sonra neşelenerek devam etti:

"Bir ara da Alice'in sana giydirdiği kıyafetlerden yakındın xD"

Hafifçe güldüm; ama aklım Jacob'la ilgili söylediklerime kaydı. Neden hala onu sayıklıyordum, bilmiyordum. En son motorsikletimi eve bırakıp, beni Charlie'ye ispiyonladığı gün konuşmuştuk. Billy arada Charlie'yi ziyarete geldiğinde artık yalnız geliyor ve Jake'in son zamanlarda çok değiştiğini, çok mutsuz olduğunu benim de duymam için oldukça yüksek sesle duyuruyordu. İlk başta vicdan azabı hissetmiştim; ama arkadaşlığımızı bitirmeyi isteyen oydu. Yine de bazı zamanlarda, özellikle yalnız kaldığımda -ki bu pek sık olmuyordu-; bütün olanlara rağmen bir suçluluk duygusu hissediyordum; çünkü Edward beni terk ettiğinde yanımda Jacob vardı; ama bana en çok ihtiyacı olduğu şu anda, ben onun yanında olamıyordum.

Edward'ın sesi düşüncelerimi böldü:

"Okula geç kalmak istemezsin, değil mi?

"Ah, okul! Tamamen unutmuşum!"

"Sen hazırlan, ben de bir eve uğrayıp arabayla gelirim." dedi ve burnumun üzerine bir öpücük kondurup pencereye doğru gitti.

"Dur!" dedim. Bana döndü ve merak okunan gözlerini üzerime dikti.

Yavaşça yanına gittim ve ona sarıldım. Kokusunu olabildiğince içime çektim. O yanımdayken bile onu özlüyordum, onsuz bir yarım saate nasıl dayanabilirdim? Gerçi buna daha önce dayanmıştım, hem de aylarca... Onsuz geçen günleri hatırlayınca birden gözlerim doldu.

Edward tek eliyle belime sarılıp, diğeriyle yüzümü kaldırdı. Çenemi tutan elini kavradım:

"Ağlıyor musun yoksa?"

"Hayır" dedim ama yeni uyandığımdan sesim çatlamıştı. Yalanımı yakaladı:

"Ağlama, lütfen." dedi.

"Seni seviyorum, Edward" dedim ve tuttuğum elinin içini öpüp Edward'ın penceremden atlayışını izledim.
    BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Cuma Haz. 05, 2009 3:27 pm

SÜPERRRR! bayıLdm yha bayıLdmmmmmmm yha sanki TwiLight okuomşm qibi gercektennnnn süperdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sanki edwardla bellanın yanına gittim ve onları izledim qibiiii!!!!!!! DEWAM DEWAM DEWAMMM!!
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen C.tesi Haz. 06, 2009 11:53 pm

dfdede deim bitanem....
    tek kelimeyle
    mü-kem-mel

bu arada sinavin nasi geciti kuzummm
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Paz Haz. 07, 2009 8:47 pm

BeLLs_dyq_éd* demiş ki:SÜPERRRR! bayıLdm yha bayıLdmmmmmmm yha sanki TwiLight okuomşm qibi gercektennnnn süperdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sanki edwardla bellanın yanına gittim ve onları izledim qibiiii!!!!!!! DEWAM DEWAM DEWAMMM!!

saol canım, beenmene çok sevindim!!
    2. ve 3. bölüm de hazır, özel bölüm de, 4. ve 5. bölüm de hazır ama hemen eklememmmm!! Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 769485
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Paz Haz. 07, 2009 8:49 pm

KübraCullen demiş ki:dfdede deim bitanem....
    tek kelimeyle
    mü-kem-mel

bu arada sinavin nasi geciti kuzummm
    zuzu sen zati biliosun bu bölümleri Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 769485
    ama buraya biraz daha ağır ekleyerekten, df'yle aynı zamanda eklicem artık
    sınav ne çok zor ne çok basitti yaa
    matematik çok zor diildi bi soru hariç...
    inkılabı sol elimin serçe parmağıyla yapardım...
    fen basitti...
    yabancı dili saymıyorum bile, o derece basitti...
    türkçe biraz kazıktı ama Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 769485
    sorduun için saol bitanemmm!!! Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 756164
    BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Ptsi Haz. 08, 2009 4:49 pm

NE YANİİ YHAA YENİ BÖLÜMÜ İSTİYORMMM xD Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 586154
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Paz Haz. 14, 2009 8:38 pm

eh, ekliim o zaman Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 769485
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Paz Haz. 14, 2009 8:40 pm

2. BÖLÜM

"Alice, sen delirdin mi?" Sesim çıkması gerekenin aksine bir yalvarma gibi çıkmıştı.

"Bella, sana çok yakışacak!"

Onun sesi de benimkinden pek farklı değildi. Gözlerini benimkilere dikti ve o kadar masum baktı ki hayır demek imkansızdıç

"Tamam; ama unutma, sana geri vereceğim."

"Anlaştık!" deyip boynuma atladı.

Annemin yanına gittiğimde giymem için ünlü tasarımcıların elinden çıktığı belli olan bir sürü elbise almıştı. O sırada arkamda duyduğum o muhteşem sesle kendimden geçtim:

"Alice, Bella'ya giyecek şeyler bulmak yerine, oraya gittiğimizde senin giyeceğin şeyler ayarlasan?"

"İyi ama benimkileri de, Rose'unkileri de, Emm ve Jazz'inkileri de hazırladım!"

"Esme gelemediğine çok üzülmüş olsa gerek! Gelseydi herhalde ona da bir gardırop hazırlardın!"

O kahkahalarla gülerken ben onu izliyordum. Alice'in "Hıh" diyerek başını çevirdiğini fark edip ben de Edward'la gülmeye başladım.

Kafeteryada geçen sene 5 kişinin oturduğu yerde artık ben, Edward ve Alice oturuyorduk. Diğerleri mezun olmuşlardı -kim bilir kaçıncı defa-.

Yemek sırasına girdiğimizdde yanıma Angela ilişti, Cullen'lar tekrar geldiklerinden beri benimle konuşan sayılı insanlardandı. Belki bu sebeple, belki de başka bi nedenden ötürü benim de gerçekten değer verdiğim sayılı kişilerdendi.

"Selam Bella!"

"Ah, Angela, merhaba, nasılsın?"

"Her zamanki gibi, ben sana şey diyecektim..."

"Evet Angela?"

"Haftasonu LaPush'a gidiyoruz, sen de..."

"Oh üzgünüm, bu haftasonu bir işim var."

LaPush sözünü duyunca rengimin solduğunu fark etmiş olmalı ki Edward bana dönüp "İyi misin?" diye sordu. Eliyle beni belimden tutmuş, bana arkadan destek oluyordu. Kendimi onun sert ve soğuk vücudunun yanında güvende hissediyordum. Kendimi ona biraz daha yaklaştırdım. Angela verdiğim cevaptan dolayı üzülmüştü:

"Oh, o halde belki başka zaman..."

"Angela, aslında bir sonraki haftasonu Port Angeles'a gidebilirsiniz, zaten Alice de uzun zamandır alışveriş yapmak istiyordu."

Minnet dolu gözlerle meleğime baktım. Kulağıma kimsenin -en azından bir insanın- fark edemeyeceği bir şekilde fısıldadı:

"Uzun zamandır arkadaşlarınla vakit geçirmiyordun."

"Ben halimden memnunum; ama fikrini değiştirip beni bir va..."

"Hayır!"

Vücudu tekrar katılaşmıştı. Gözleri donuklaşmış, çenesi kasılmıştı. Bir elimi yanağına koyup, yüzünü benimkine çevirdimÇ

"Özür dilerim..."

Hala gözlerindeki bakışlar ifadesizdi; ama vücudu eski haline dönmüştü.

O gün okul boyunca daha değişik bir olay olmadı. Eve gidene kadar...

Charlie'den özel olarak rica ettiğim güünden beri Edward'a daha iyi davranıyordu. Onu sevmediğini görebiliyordum; ama en azından benim onun yanındayken güvende olacağımı hissedebiliyordu.

Bu akşam Edward yine avlanmaya gidecekti. neden bilmiyorum ama Alice'in benimle kalmasını istedim, içimde kötü bir his vardı.

Biz Charlie'yle yemek yerken Alice televizyon izledi -en azından öyle gözüküyordu- ve sonrasında odama çıktık. Edward'ı şimdiden özlemiştim ve Alice yeni tasarım elbiselerle kafamı şişiriyordu. En sonunda dayanamayıp "Alice, artık yeter!" dedim yalvarır bir sesle; ama o çoktan susmuş, gözleri uzaklara dalmıştı.

Endişelenmiştim; çünkü yaklaşık yedi dakikadır bir şeyler görüyordu -ya da ben öyle sanıyordum- ve hiçbir şey dememişti. Alice'in telefonunu alıp Jasper'ı aradım. Arayanın Alice olduğunu sanmış olmalı ki bir özlem vardı müzik gibi sesinde. Ama buna ayıracak vaktim yoktu, sözünü kestim:

"Jazzi benim Bella, şey, Alice..."

"Alice'e ne oldu!?" bu sefer sözümü o kesmişti.

"Uzun bir süredir bir şeyler görüyor ve ben endişelenmeye başladım."

Telefon kesilmişti.

Evde aşağıdan gelen televizyonun sesi ve dışarıdan gelen korkunç yağmurun sesi vardı. Birden camda birinin olduğunu fark ettim ve yerimden sıçradım. Gelen Jazz'di.

Camı olabildiğince sessiz bir şekilde açmaya çalıştım. Jazz'in içeri girdiği sırada Alice yerinden fırladı, gözleri korkuyla açılmıştı:

"Hepimiz yokluğa karışacağız..."
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Salı Haz. 16, 2009 12:07 am

sonunda bölüm...
    ama yorumyapmiim yoksa tüyo vercem olmaz simdi
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Salı Haz. 16, 2009 12:39 am

cx bence de olmaz Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 769485
    tüyosuz yorum alamaz mıyım?? Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 769485
    BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Salı Haz. 16, 2009 3:37 pm

süper yhaa ne gördü acep Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 642311 merak ettim yha çatlarım bennn azcık tüyo versenizeee Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 422799 hadi be hacı Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 769485
    bi de jacob la bella nın durumu ne olacak ? onu merak ettim.
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Çarş. Haz. 17, 2009 1:33 am

yok valla ben kacirim agzimdan bisi...
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Paz Haz. 21, 2009 3:14 am

BeLLs_dyq_éd* demiş ki:süper yhaa ne gördü acep Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 642311 merak ettim yha çatlarım bennn azcık tüyo versenizeee Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 422799 hadi be hacı Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 769485
    bi de jacob la bella nın durumu ne olacak ? onu merak ettim.

hmmm... onun yerine bölüm ekliim mi Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 769485
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Paz Haz. 21, 2009 3:14 am

KübraCullen demiş ki:yok valla ben kacirim agzimdan bisi...
    sen bilirsin zuzum Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 756164
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella Paz Haz. 21, 2009 3:15 am

ee ekliim mi 3. bölümü ???
    KübraCullen
    KübraCullen
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Boğa Köpek

Mesaj tarafından KübraCullen Paz Haz. 21, 2009 11:26 pm

ekleee....
    muhaha ama önce sen suraya 6. bölüm 3. partini ekleee xD
    çakma bella
    çakma bella
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Aslan Domuz

Mesaj tarafından çakma bella C.tesi Tem. 04, 2009 4:14 pm

kübracım, ben tatildeyim ya, zar zor girebildim zatiii...
    sen bölümleri şöle sayfalar ilerliince falan ekleyiverirsin hacı emi Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 769485
    ~Vampirella#
    ~Vampirella#
    Yeni Üye _ seviye 1
    Yeni Üye   _ seviye 1

Lakap : Vampirella

Mesaj tarafından ~Vampirella# Salı Tem. 28, 2009 3:17 am

cnm bölüm ne zaman gelecek?
    BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Salı Tem. 28, 2009 4:06 pm

ewet ya bayaıdr eklemiosn.. merak ettik !!!!!!!!! Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 642311
    edward_qolik
    edward_qolik
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Terazi Maymun

Doğum tarihi : 20/10/92
    İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
    Lakap : chocolate monsteredddd xD

Mesaj tarafından edward_qolik Cuma Tem. 31, 2009 8:06 pm

BeLLs_dyq_éd* demiş ki:ewet ya bayaıdr eklemiosn.. merak ettik !!!!!!!!! Gün Doğana Kadar Kal Yanımda... 642311

Forum Saati Ptsi Tem. 01, 2024 1:45 pm