Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

Dikkat ! Dejavu~E !

Dejavu~E
    Dejavu~E
    Yeni Üye _ seviye 1
    Yeni Üye   _ seviye 1

Ikizler Kaplan

Doğum tarihi : 01/06/98
    İş/Hobiler : Twilight..:))

Konu İkonu Dikkat ! Dejavu~E !

Mesaj tarafından Dejavu~E Perş. Eyl. 23, 2010 5:00 pm

Öncelikle bu yazıyı okuyorsan sana çok teşekkür ederim. Demek ki beni tanımak istiyorsun demektir bu. Aslında yazıyla anlatılacak bir tip değilim. Ama buraya az da olsa bir şeyler karalamak hoşuma gidiyor.

1 haziran 1998 yılında Fatih/Çapa Tıp Fakültesinde doğdum.İsmim Ecenur ama bana Ece denmesinden hoşlanırım. Çocukluğun nasıl geçti derseniz bununla ilgili hiçbir şey bilmiyorum. Bu sene 7. sınıfa geçtim. SBS mağdurlarından biriyim aynı zamanda. Bir de bu aralar dershane konuları çıktı. Dershanelerden nefret ediyorum. Ama babam göndermek istiyor. Dershaneye gideceğim ama hiçbir eşy yapmayacağım. Bu da benim tavrım!

Burada kendini anlatmak çok zor oluyor. Çünkü iyi ve kötü yanlarını da açık açık söylemelisin. Ben biraz sinirli aynı zaman da da asabi bir tipimdir. Dışarıdan soğuk görünsem de arkadaş edinmeyi çok severim. Biraz deliyimdir Dikkat ! Dejavu~E !  574875 Kitap okumayı çok severim. Aynı zamanda da şirr ve yazı yazmaktan da çok hoşlanırım. Ciddiyet benim diğer adımdır. Örnek olarak burada birisiyle tanışıp ona hemen''ay kanka ne haber? canım, cicim'' demem.

Fiziksel özelliklerimi anlatmaktan nefret ederim. Ama burada bir kaç noktaya değineceğim tabii. Kumral renginde saçlarım, koyu kahverengi gözlerim var. Buğday tenliyimdir. Yaşıtlarıma göre kıs boyluyum. Tabii bu durumdan şikayetçiyim. Bana ''kısa boylu,cüce,mikrobik canlı'' vs. gibi isimler takılmasından nefret ederim. Bir insan uzun boylu da olabilir kısa boylu da. Sonuçta insan insandır!

İstanbul/Bayrampaşa'da yaşıyorum. Bayrampaşa nasıl bir yer diye sorarsanız hemen cevapşarım. Köhne bir yer. Ama uzak kalınca da özlüyor insan.

Arkadaşlarımla bazen iyi geçinirim, bazense hiç geçinemem. Sürekli değişen bir ruh halim vardır. Bugün iyiysem yarın kötü olabilirim.

Bir tane ablam var. Üniversite 3'e geçti. Onunla bir kaç sene öncesine kadar çok fazla kavga ederdik ama şimdi geceleri karşılıklı muhabbet edip film bile izliyorsuz.

Bu arada film demişken, film izlemeyi çok severim. Zaten Twilight'ı bana bir arkadaşımın önerisiyle izlemiştim. Aslında ilk önce kitaplarını okudum. Sonra filmini izledim ve çok beğendim.

Şunu söylemem gerekirse ''Anti Jacob/Anti Taylor''um. Team Edward. Ama bazen ruh halim değişir ve Edward'dan nefret ederim. Ama bu bazen.

Çok sıkı bir Robsten fanıyım. Ama en çok Kristen Stewart'ı severim. Onlar beni kendilerine çekiyor gibi bir şey oluyor aslında.

Annem ve babam öğretmenler. Annem Biyoloji, babam ise Fizik öğretmeni. Bir çok kişi çok şanslı olduğumu söyler ama ben bu durumdan hoşnut değilim. Hem de hiç ama hiç hoşnut değilim.

Güzel sözler okumakttan çok hoşlanırım. Özellikle Romeo ve Juliet beni çok fazla sarmış durumda.

Müzik türü olarak Heavy Metal dinlerim. Bazense Black Metal. En sevdiğim guruplar/şarkıcılar; Iron Maiden/Guns'roses/Monawar/Queen/The Runaway/Bob Dylon/John Beaz/ vs.

Buraya kadar okuyup beni bir nebze olsun tanıdıysanız ne mutlu bana. Ama tabii ki de beni tam olarak tanıyamadınız. Eğer beni daha yakından tanımak isterseniz bir öm atmanız yeterli (: Canınız sıkılmamıştır inşallah. Ama zaten sıkıldıysa da yapacak bir şeyim yok. Ben böyleyim ve değişeceğimi de hiç sanmıyorum.

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 12:46 pm