Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

şafak vaktinin tarihi kesin belliii oldu.)

bbuussrraa
    bbuussrraa
    Moderator
    Moderator

Yay Horoz

Doğum tarihi : 08/12/93
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : VesTa*

Konu İkonu şafak vaktinin tarihi kesin belliii oldu.)

Mesaj tarafından bbuussrraa C.tesi Mayıs 08, 2010 6:43 am

şafak vaktinin tarihi kesin belliii oldu.) Summit

Bir Summit Entertainment yetkilisi Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti’nin Amerika Birleşik Devletlerinde 18 Kasım 2011 tarihinde vizyona gireceğini açıkladı. Filmin bir mi,yok sa iki film olarak mı çekileceği halen resmi olarak açıklanmadı. Kristan Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner’in filmde başrolü oynaması bekleniyor.
    Oskar ödüllü yönetmen Bill condo tarafından yönetilecek olan, Stephenie Meyer’in popüler serisinin dördüncü kitabından uyarlanan filmde Bella’nın vampir dünyasına girişi anlatılıyor, ama pek çok kişi bu kitabın seride filme uyarlanması en zor kitap olduğunu düşünüyor. Diğer kitapların senaryosunu yazan Melissa Rosenberg, Şafak Vakti’nin senaryosunu yazmaya devam ediyor.
    {ALINTIDIR}

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 12:53 pm