Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

2 posters

Dövmenin Anlamı Ne?

bbuussrraa
    bbuussrraa
    Moderator
    Moderator

Yay Horoz

Doğum tarihi : 08/12/93
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : VesTa*

Konu İkonu Dövmenin Anlamı Ne?

Mesaj tarafından bbuussrraa Paz Ekim 04, 2009 2:27 am

Nedendir bilinmez ama”Twilighr”severlerin gezindiği bir çok forumda bu dövmeye karşı bir tepkis söz konusu.Ki bence inanılmaz derecede güzel.Yani şöyle söyliyelim”Twilight”ile ilgili olmasaydı onuda dövmelerim arasında ekletirdim ve kolumdaki yerini alırdı.Dövmeye yakından bakarsanız eğer,dev bir kurt adam resmi olduğunu göre bilirsiniz.Ama sadece bununla sınırlı değil.Eğer dövmeye çok yakından bakarsanız bir tane gibi görünen kurt adamın bir sürü kurt adamdan oluştuğunu görebilirsiniz.Tam olarak ne anlama geldiğine ulaşamasak da güç ve birliği simgelediği söylenenler arasında.Bir de ilginç bir bilgi;”Twilight”tişörtü,defteri vs.şeylerden sonra en çok satan “Twilight”ürünü bu dövme figüründen oluşan kolyeler,kutular,defterler…
    ..~TayLorCiXX~..^.^
    ..~TayLorCiXX~..^.^
    Yeni Üye _ seviye 1
    Yeni Üye   _ seviye 1

Başak Domuz

Doğum tarihi : 27/08/95
    İş/Hobiler : Tayy <3<3

Konu İkonu Geri: Dövmenin Anlamı Ne?

Mesaj tarafından ..~TayLorCiXX~..^.^ Çarş. Ağus. 11, 2010 9:14 pm

Evet ya çok güzel bi dövme paylaşım için teşekkürler

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 10:59 am