Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

Son Vampir

bbuussrraa
    bbuussrraa
    Moderator
    Moderator

Yay Horoz

Doğum tarihi : 08/12/93
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : VesTa*

Konu İkonu Son Vampir

Mesaj tarafından bbuussrraa C.tesi Eyl. 12, 2009 8:13 am

Son Vampir 3708a6554

Saya vampir anne ve insan ırkından bir babanın kızıdır. 16 yaşında, naif bir görüntüsü olsa da aslında 400 yaşındadır ve iki ırk arasında kalmanın acısını yaşar. Hayatını samuray becerilerini geliştirmeye ve dünyayı vampirlerden temizlemeye adamıştır, diğerleri gibi hayatta kalması kana bağlı olsa da.

El altından yürütülen bir organizasyon için çalışırken, Tokyo’ da üssü olan bir Amerikan ordusunun üzerine yollanınca, Saya tüm vampirlerin atası olan Onigen’ i yok etme şansı olduğunu düşünür. İnsan üstü güçlerini ve kılıcını kullanarak işe koyulur.

Bu esnada yüzyıllardır ilk defa bir insanla ilişki kurar ki o da Onigen’ in üzerinde en büyük etkiye sahip olan üssün generalinin kızıdır.

Yönetmen:Chris Nahon

Senaryo:Chris Chow,Kenji Kamiyama

Oyuncular: Ginna Jun,Allison Miller,Liam Cunningham JJ Feil,Koyuki

Filmin türü:Aksiyon,korku

Orijinal adı: Blood:The Last Vampire

Yapım ülkesi:Hong Kong,Japonya,Fransa

Orijinal dili:İngilizce

Filmin süresi:91dk

Vizyon tarihi:18.09.2009

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 11:59 am