Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

Eclipse (Tutulma) Çekimleri ve Vizyon Tarihi

BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Konu İkonu Eclipse (Tutulma) Çekimleri ve Vizyon Tarihi

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Salı Ağus. 11, 2009 8:51 pm

Eclipse ile ilgili çok bilgi verdik fakat fark ettim ki gösterim tarihinden pek söz etmemişiz. Bu sebeple bu konunun içeriğini de Eclipse tarihleri için ayıralım dedim.

Bildiğimiz gibi serinin ikinci kitabı New Moon (Yeni Ay) 20 Kasım 2009 tarihinde vizyonda seyircisi ile buluşuyor. Peki serinin üçüncü kitabı yani Eclipse (Tutulma) ne zaman vizyona giriyor?

Tüm Twilight fanlarının merak içerisinde beklediği, tüm medyanın yakından takip ettiği filmin tarihi belli oldu. Stephaine Meyer’in kaleminden yazılan ve dört kitaptan oluşan serinin üçüncüsü Eclipse, 30 Haziran 2010 tarihinde sinemalarda gösterime giriyor.

Eclipse (Tutulma) için çekimler 2009′un Ağustos ayında başlayacak ve Eylül ayında sona erecek.

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 10:48 am