Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

Özlem Yılmaz

BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Konu İkonu Özlem Yılmaz

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Salı Ağus. 11, 2009 3:10 pm

Özlem Yılmaz
    Doğum Yeri : İstanbul
    Doğum Tarihi : 17 Temmuz 1986
    Eğitimi : Sanat Merkezi
    ilk öğretim yıllarını Kartaltepe İlköğretim Okulunda geçirdi ve ilk okuldan sonra kolejde okumaya başliyan oyuncu Kültür Kolejinde eğitimine devam etti. Lise yılları ise Ataköy Cumhuriyet Lisesinde geçti. Özlem Yılmaz eğitimini bitirdikten sonra çocukluğundan beri hayali olan mesleki yani oyunculuk için eğitim aldı. Merakı, kabiliyeti ve ilgisi herkez tarafından biliniyordu, sinema ve tiyatro eğitimi almak üzere Müşfik Kenter'den özel ders almaya başladı. Malesef kısa bir süre sonra güzel oyuncu babasını kaybettiği için çalışmalarına ara vermek zorunda kaldı.

Bir sene sonra eğitimine kaldığı yerden devam etmek için Müjdat Gezen Sanat Okuluna girdi ve ordan 2006 yıllında Müjdat gezen Actor Studio bölümünden mezun oldu.

Misak Toros'un Özlem Yılmaz'ın hayatında büyük bir yeri vardır. Misak Toros Özlem Yılmazı ilk dizi görüşmesine yönlendiren kişi. Misak Toros aynı zamanda oyuncunun okuldaki hocasıydı.

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 11:07 am