Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

Pınar Altuğ

BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Konu İkonu Pınar Altuğ

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Perş. Tem. 30, 2009 5:47 pm

Pınar Altuğ
    Gerçek Adı : Pınar Altuğ Atacan
    Doğum Yeri : İstanbul
    Doğum Tarihi : 02 Eylül 1974
    Eğitimi : Lise
    Manken ve dizi oyuncusu.

Liseyi St.Benoit Fransız Lisesinde okudu. Lise 2. sınıftayken mankenlik yapmaya başladı. Liseyi bitirdikten sonra 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümüne girdi.

1994 yılında ise Türkiye güzeli seçildi. Türkiye güzeli seçildiği için işlerin yoğun olması nedeniyle eğitimini yarıda kesmek zorunda kaldı.

1995 yılında ise TV hayatı başladı ilk olarak "çok özel" ile daha sonrasında bir çok TV programıyla gündemdeydi. Çeşitli programlar da sunuculuk yaptı.

1995-1998 yılları arasında da çeşitli magazin programlarında yerini aldı.

1999'da "Pınar'ın Yemek Zevki" adlı programı yapmaya başladı ve hemen ardından da mankenliğe veda etti.

2000 yılında "Umut Elçioğluyla" evlendi ve boşandı. 2001 yılında hepimizin büyük bir zevkle izlediği Çocuklar Duymasın dizisinde önemli bir rolde yer aldı ve herkes tarafından sevildi. Asıl şöhreti de bu diziyle yakaladı.

Ardından "Omuz Omuza" , "Davetsiz Misafir" ve "İlk Aşkım" dizilerinde de rol aldı. 2003 yılında kendi adıyla "Pınar'ın Mutfağından" yemek kitabını çıkarttı. 25 Eylül 2005 tarihinde eşi Umut Elçioğlu ile bazı sorunlardan dolayı ayrıldı. 2004 yılında Türkiye'nin Yıldızları programını sunmaya başladı. 2005-2006 yıllarında ise Türkiye'nin Yıldızları programını sunmaya devam etti. Yağmur Atacan ile evlidir.

Forum Saati Cuma Tem. 05, 2024 5:07 pm