Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

2 posters

Kristen ve Robert dergi çevirileri

BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Konu İkonu Kristen ve Robert dergi çevirileri

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Cuma Tem. 03, 2009 9:09 pm

Kristen ve Robert dergi çevirileri 208mc

Rob ve kristen mtv movie awards'un best kiss ödülünü kabul ederlerken öpüşmemişlerdi. kris bunun onun büyük fikri olduğunu söylemişti "seni öpmeyeceğim!" ama anlaşılan o ki kris fikrini değiştirdi.

Rob ve kris törenden sonra cecconi's restorant'a gidip kazandıkları ödülleri kutlamak için birlikte yemek yemişlerdi. Görgü tanıkları şunları söyledi:

rob ve kris el ele tutuşuyorlardı ve birbirlerine birkaç küçük öpücük kondurdular :smile kris ona "al beni!" bakışları atıyordu :zuha bu çok seksiydi. saat gece 11 sıralarında ikili kaldıkları otele gittiler ve ertesi güne kadar görünmediler, ertesi gün robert'ın arabada kris'i öptüğü söyleniyor . görgü tanığımız "bahsine varım onlar birlikte!" diyor . Görünüşe göre robert'ın cannes'da ki erika ile çıkan resimleri kristen'i kıskandırmakta başarılı olmuş .

geriye dönersek kristen uzatmalı sevgilisi ile geçen seneki ödül törenine katılmıştı ama nedense bu sene michael hiçbiryerlerde yok!!!

Kristen ve Robert dergi çevirileri 206bma

bu yazıdada robert'ın bir önceki çekimde arkadan destek almadığı için sanırım düşerek kalçasını incittiği o yüzden sonraki çekimlerde daha dikkatli davrandığı ve destek aldığını yazıyor kris'in onu yıkıp geçtiği sahne çekimleri

kris'in makyajını yapan uzmanın krisle daha önce into the wild 'da birlikte çalıştığı yazılmış. Ashley'nin daha önce saçlarını hiç bu kadar kısa kestirmediği ama alice'in peruğunun kendisi kısa saçlıyken daha iyi oturduğu için bu yola gittiğini söylemiş.

robert'ın dublörünün ona çok benzediği bu benzerliğin şaşılası olduğu söylenmiş.

Kristen ve Robert dergi çevirileri 209f

Bu dergide ise kris'in yara izi ve robert'ın benlerinin sırrı açıklanmış

Isırık izi gümüş renkli görünüyor

kristen bellanın gümüşi yay şekilli ısırk yarası izi ile görüntülendi. iz güneşe çıktığında vampir cildi gibi parlıyor

meydana yaptıkları havuzdan bahsedilmiş.
    porsche'yi çoğu zaman dublörün kullandığı ashley'nin pek kullanmadığı söylenmmiş.

robert'ın bu siyah noktalarının edward'ın parlaması için kullanılacak efektlere yardımcı olması için konuşduğu söylenmiş.

Kristen ve Robert dergi çevirileri 2010l

life & style dergisinde ise şunlar yazıyor.

"bunlar en sinir gerici en korkutucu sahneler " diyor ashley " volturiler bella ve edward'ı öldürmeye geldikleri zaman"

"bir gün iznim vardı ve sienna'ya gittim .tonlarca resim çektim ve tüm katedral'lere gittim. bu gerçekten çok eğlenceliydi."

"italya herşeyin birbirine girdiği bir yerdi. tuscany'deydik ve çok güzeldi. arkanıza yaslanıp şöyle diyorsunuz : bu benim yapmam gereken ve üstüne para aldığım şeymi? ayrılmak istemedik oradan"

robert new moon için ilkinden çok daha iyi demiş.

edward ve bellanın italyadaki kavuşma sahnesi içinde orjinal kitapta öpüşmedikleri eve döünene kadar bekledikleri yazıyor ama filmde o sahnede öpüşecekler.

Sam bradley'nin rob için söylediklerini çevirmişti,m ayrı konuda ona ek olarak notlar var:

rob hiçte kötü kokmuyor o duş jeli gibi kokar! diyor sam ve dağınık saçları ise sadece saç işte dürüst olmam gerekirse onların hiçte kirli göründüğünü düşünmüyorum

çeviri:PaRaMoRe
    edward_qolik
    edward_qolik
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Terazi Maymun

Doğum tarihi : 20/10/92
    İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
    Lakap : chocolate monsteredddd xD

Konu İkonu Geri: Kristen ve Robert dergi çevirileri

Mesaj tarafından edward_qolik Cuma Tem. 10, 2009 7:20 pm

off sizi birliqte görmeye dayanamıyom yhaa
    BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Cuma Tem. 10, 2009 8:49 pm

yha niye öyle diosunn çok tatLılarrr Kristen ve Robert dergi çevirileri 42755
    edward_qolik
    edward_qolik
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Terazi Maymun

Doğum tarihi : 20/10/92
    İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
    Lakap : chocolate monsteredddd xD

Mesaj tarafından edward_qolik C.tesi Tem. 11, 2009 8:05 pm

zaten çok tatlı oldukları için dayanamıoym..kristen çok qüsel malesefki onu kıskanıom..ROBERT dünya tatlısı biriciği..eee bhende ROBERT a hastayımm..ikiside çok yakışıoo bhende buna dayanamıomm Kristen ve Robert dergi çevirileri 135269

Forum Saati Cuma Tem. 05, 2024 7:10 pm