Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

2 posters

Rob:Hiç Aşık Olmadım.- Röportaj

BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Konu İkonu Rob:Hiç Aşık Olmadım.- Röportaj

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Cuma Tem. 03, 2009 8:44 pm

Rob:Hiç Aşık Olmadım.- Röportaj Picture1101zd81nc91

"Hiç Aşık Olmadım"

Bugün Pazartesi ve saat şu an 9:30.Normalde ünlüleri çekmek için dışarıda olurduk ama bir sebepten dolayı içerideyiz.Hemde çok iyi bir sebepten dolayı!

Günümüzün en seksi aktörlerinden biri olan Robert Pattinson ile telefonda bir röportaj yapacağız.Rob bizi sonunda aradığında,hiç beklemediğimiz kadar utangaçtı ama selamalşmaları geçtikten sonra açıldı ve alaycı,büyüleyici sesiyle kulaklarımızı keyiflendirdi.Onu seviyoruz!

-Twilight romantik bir vampir filmi.Biliyoruz ki vampir değilsin,peki romantik misin?
    -Romantik olmaya çalışıyorum.Hiç aşık olmadım ama olabildiği kadar romantik olmaya çalışırım.

-Vay canına!Buna inanmakta güçlük çekiyoruz.Aşkın nesi var?
    -(gülüşmeler)İlk öpüşmem 12 yaşımdayken oldu ama 18 yaşımdan beri hiç kız arkadaşım yok.Okulda biraz yalnız bir tiptim,bayağı bir asosyaldim.Eğer biri aşık olduğunu söylerse "Ne kadar aptallar" diye düşünürdüm.

-Demekki hiç aşık olmadın,peki hiç kalbin kırıldımı?
    -Bilmem.İkiye ayrılmadı ama belki biraz çatladı.

-Kristen'la hemen arkadaş mı oldunuz?
    -Başta,"O çok ciddi olduğu için bende çok ciddi olmalıyım" diye düşündüm ve iki aya yakın konuşmadım.Sanırım biraz abartmışım.

-Peki işe yaradı mı?Sette romantizm varmıydı?
    -Garipti.Kristen'la aramızda kesinlikle birşey vardı.Sahneler biraz fazlaydı ve özellikle potansiyel sevgili olabilecek biriyle uzun süre birlikte çalışıyorsanız,oalya alışıyorsunuz.Ama gerçek hayattaki romantizm hakkında birşey söyleyemem.Bunu hep ciddiye almışımdır.

-Gerçekten mi?Kristen'a evlenme teklif ettiğini duyduk.Bunun doğru olmadığını söyle!
    -Bunun ne zaman olduğunu bile hatırlayamıyorum.Kristen "Evet,yaptın bunu" diyordu, bense "oh." Bir başka kız bir hafta sonra bana mesaj attı ve "Hala evleniyor muyuz?" dedi.Ve bende dün biriyle evlenmiş olmam gerektiğini düşündüm.Bu sık sık yaşadığım birşey oldu artık!

-Zac Efron'ın İngiliz versiyonu olmaya hazır mısın?

-Henüz o kadar iyi olduğumu düşünmüyorum ama suratımı tişörtlerde görmek eğlenceli.Onu pek kendim olarak görmüyorum.Şanslıyım ki,o kadar da fazla yapmam gerekn birşey yok çünkü genelde kara kara düşünen bir vampiri canlandırıyorum.Açık ve net olmam gerekmiyor.Bu büyük olayın bir parçası olduğum için minnettarım.Yani insanın hayatında böyle birşey fazla olmaz.Ve sanırım ben buna Harry Potter'la başladım.Manyaktı!

-Kim tarafından?
    -Annem!

-Hayranların senin için deli oluyorlardır herhalde.Onlardan gelen tüm mailleri okuyor musun?
    -Evet,tonlarcasını hemde.Harika şeyler de geliyor.Çok güzel kitaplar geldi mesela.İçinde notlar olan,harika bir kitabı bana bir fan sitesi hediye etti.Bunu yapmak çok uzun sürer.Ve başka biri de Charles Baudelaire'in şiir kitabını hediye etti.(eski bir Fransız şair).Şu an onu okuyorum.

-Senin oyuncak bebeğinin yapıldığından haberin var mı?
    -Evet,çok hoşuma gitti.Oyuncak bebekler harikadır.Gerçekten,tüm istediğim bu.Arkamda küçük bir buton olsun ve ona basarak birşeyler yapabileyim.

-Kalabalık senin için çığlık atarken aklından neler geçiyor?
    -Ortaçağ savaşlarında olmak gibi!

-Kulağa korkunç geliyor.Peki seni ne korkutur?-Karanlıktan nefret ederim.Kabus görmekten de nefret ederdim,bu yüzden uyumadan önce kabuslar hakkında düşünürüm ve kendi kabusumu yaratırım.Şimdiyse ciddi hastalıklar konusunda endişeliyim.Hiç bir zaman hasta olmamayı dilerdim.

-Saçların hakkında sormayı unuttuk.Nasıl her zaman havaya dikik olmalarını sağlıyorsun?
    -Bilmiyorum,Herhalde sürekli elimle geriye attığım içindir.Bunu her zaman yapıyorum.Saçımın başlı başına bir olay haline gelmesi çok komik bence.Kesilmesi gerek ve ben suratımda saçımı hissetmek istemiyorum.Şimdiyse,imza tarzım oldu o!Kesinlikle yakında kestireceğim.

ALINTI
    edward_qolik
    edward_qolik
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Terazi Maymun

Doğum tarihi : 20/10/92
    İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
    Lakap : chocolate monsteredddd xD

Konu İkonu Geri: Rob:Hiç Aşık Olmadım.- Röportaj

Mesaj tarafından edward_qolik Cuma Tem. 10, 2009 7:05 pm

tmm o zmn seni bekleebilirim ROB Rob:Hiç Aşık Olmadım.- Röportaj 642311 Rob:Hiç Aşık Olmadım.- Röportaj 756164 Rob:Hiç Aşık Olmadım.- Röportaj 767515

Forum Saati Cuma Tem. 05, 2024 6:19 pm