Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

2 posters

Rob nasıl biri??

BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Konu İkonu Rob nasıl biri??

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Ptsi Haz. 15, 2009 8:32 pm

- Rob, Rob. Herkes bana "Rob nasıl biri" diye soruyor ve "Rob mükemmel" diyor. Saçları hala en çok konuşulan konulardan biri. Ashley Greene, Mart 2009

- O bir ingiliz. İngilizler fazla alçakgönüllüler. Robert kesinlikle çok etkiliyici bir insan. Ama ne tür bir insanın dünya üzerindeki en güzel, en mükemmel insan -veya vampir- olarak tanımlanan bir rolü "Evet ben bu rolü oynamak için doğdum!" diyebileceğini hayal etmiyordum. Böyle birinin, sahip olduğu kişilik ile, Edward'ı oynaması yanlış olurdu. Rachelle Lefevre, Mart 2009

- Ben sempatiğim, Rob ise çekingen. Ama birisi birşey sorunca Rob kafasını öne eğer ve kızlarda buna bayılıyor. Eski bir numara her zaman işe yarar. Kellan Lutz, Mart 2009

- Alacakaranlık'ı severim. Aman Tanrım, benimle dalgamı geçiyorsunuz ? Robert Pattinson tek kelimeyle rüya gibi. Ryan Reynolds, Mart 2009, MTV

-Rob ve ben çok iyi arkadaşlarız. Ama biz birbirimize destek olmak için yaslandığımızda sizlerin neden başka birşey olmalı diye düşündüğünüzü anlıyorum... Ve artık sizleri bu şekilde düşündüğünüz için eleştirmiyorum. Her ne olursa olsun, bunu algılıyabiliyorlar, çünkü aramızdaki yakınlığı görebiliyorlar. Kristen Stewart, Şubat 2009

- Tanrım, o çok büyük. Hiçbir fikrim yok. Filmi henüz görmedim bu yüzden yorum yapamam, ama insanlar üzerinde yaptığı büyük tanınırlık ve ün karşısında dilim tutuldu çok şaşırdım. İnanılmaz. Demek istediğim Rob adına çok sevindim daha iyisine layık. Çok başarılı olmasına çok sevindim. Bu harika. Emma Watson, Aralık 2008, USA Today
    edward_qolik
    edward_qolik
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Terazi Maymun

Doğum tarihi : 20/10/92
    İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
    Lakap : chocolate monsteredddd xD

Konu İkonu Geri: Rob nasıl biri??

Mesaj tarafından edward_qolik Cuma Haz. 19, 2009 6:33 pm

ben robert tek kelimeyle harika biri ve çokta çekicii

Forum Saati Cuma Tem. 05, 2024 4:51 pm