Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Twilight - Fan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!

2 posters

BesT Kiss xD

BeLLs_dyq_éd*
    BeLLs_dyq_éd*
    Bağımlı Üye _seviye 2
    Bağımlı Üye   _seviye 2

İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
    Lakap : Duyi xD

Konu İkonu BesT Kiss xD

Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Çarş. Haz. 10, 2009 7:42 pm

Rob ve kristen mtv movie awards'un best kiss ödülünü kabul ederlerken öpüşmemişlerdi. kris bunun onun büyük fikri olduğunu söylemişti "seni öpmeyeceğim!" ama anlaşılan o ki kris fikrini değiştirdi.

Rob ve kris törenden sonra cecconi's restorant'a gidip kazandıkları ödülleri kutlamak için birlikte yemek yemişlerdi. Görgü tanıkları şunları söyledi:

rob ve kris el ele tutuşuyorlardı ve birbirlerine birkaç küçük öpücük kondurdular :smile kris ona "al beni!" bakışları atıyordu :zuha bu çok seksiydi. saat gece 11 sıralarında ikili kaldıkları otele gittiler ve ertesi güne kadar görünmediler, ertesi gün robert'ın arabada kris'i öptüğü söyleniyor . görgü tanığımız "bahsine varım onlar birlikte!" diyor . Görünüşe göre robert'ın cannes'da ki erika ile çıkan resimleri kristen'i kıskandırmakta başarılı olmuş .

geriye dönersek kristen uzatmalı sevgilisi ile geçen seneki ödül törenine katılmıştı ama nedense bu sene michael hiçbiryerlerde yok!!!
    edward_qolik
    edward_qolik
    Süper Moderator
    Süper Moderator

Terazi Maymun

Doğum tarihi : 20/10/92
    İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
    Lakap : chocolate monsteredddd xD

Konu İkonu Geri: BesT Kiss xD

Mesaj tarafından edward_qolik Çarş. Haz. 24, 2009 8:37 pm

bisde sadece MTV TÜRKİYE varrr

Forum Saati Cuma Tem. 05, 2024 6:59 pm